Mango Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri

Mango Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri
6 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.194 kez okundu.

Türkiye’de bulunan ve çokça sevilen bir bayan giyim markası olan Mango, yıllardır çanta ve ayakkabı kategorisinde özel bir ayrıcalığa sahiptir. Kadınların alışverişte severek takip ettiği Mango çanta ve ayakkabı modelleri, hem uygun fiyatlı olması ile hem de oldukça şık olması sebebi ile tercih edilme oranı yüksektir. Her yaştan kullanıcıya hitap eden çanta ve ayakkabı modelleri sabit bir tasarımda değil, farklı pek çok modele sahip olması ile bilinmektedir. Mango bayan çanta ve ayakkabı modelleri, hem uygun fiyatlı hem de rahat ürünlerdir. Ayrıca, spor ve şık olabilmek de bu aksesuarlar ile mümkündür. Mango baştan aşağıya bir giyim mağazası olduğu için tüm kombini de bu mağazadan uygun bir şekilde hazırlamak mümkündür. Mağazalar haricinde internet sitelerinden de indirimli fiyatlarla Mango bayan çanta ve ayakkabı modelleri kategorisine ulaşmak mümkündür.

Mango Bayan Çanta Modelleri 2016

Mango bayan çanta ve ayakkabı modelleri nasıl kombinlenir?

Bu yılın revaçta olan modasından püskül detayları ile kombinlenen kıyafetler oldukça şık bir görünüm sergilemektedir. Mango markasının da özellikle çanta ve ayakkabılara uygulamakta olduğu püsküllü modeller ile farklı kombinler hazırlanabilir. Püskül detayları hariç, tüm kombinler için uygun ayakkabı ve çanta modellerini Mango markasında muhakkak bulabilmek mümkündür. Mango bayan çanta ve ayakkabı modelleri spor ve klasik kombinlere uyarlanabilecek tarzda ürünlere sahiptir. Bilek boy pantolon ve sneaker tarzı düz taban Mango ayakkabılar ile oluşturulacak kombinlere ufak ve uzun askılı Mango çanta eşlik ettiğinde gayet uyumlu bir görüntü elde edilecektir.

Mango bayan çanta ve ayakkabı modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Ülkemizde pek çok mağazası bulunan Mango’nun her sezon sonunda ve sezon başında uygun indirim kampanyaları yaptığı görülmektedir. Sezon fiyatlarının sezon sonu indirimli fiyatlarına oranla daha fazla fiyat farkı ile satıldığı da etiket üzerinden anlaşılmaktadır. Yine de Mango orta kesim halka da hitap edebilen lüks bir markadır. Kaliteli ve şık ürünlere sahiptir. İnternet satış kanalı dahil mağazalarında bulunan Mango bayan çanta ve ayakkabı modelleri için belirlenen ortalama fiyat 50 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git