Mango 2017-2018 Kış İndirim Günleri

mango01

İspanyol giyim mağazası olan Mango ’nun kuruluşu 1984 yılına dayanıyor. Firma uzun yıllardır ülkemizde faaliyet gösteren önemli giyim mağazaları arasında. Hemen hemen pek çok giyim mağazasının yaptığı gibi Mango da çeşitli zamanlarda indirim günleri düzenlemekte. Peki, Mango 2017-2018 kış indirim günleri ne zaman?

Mango 2017-2018 kış indirim günleri 15 Aralık itibariyle başlamış durumda. 2018 yılının ilk haftasına kadar sürecek olan bu indirimlerde bayanlar uzun süredir takip ettikleri ürünleri indirimli olarak satın alma fırsatını yakalayacaklar. Bu ürünler arasında elbiseler, takılar, ayakkabı ve çantalar bulunmakta. Mango sezonluk indirim günlerinin yanında zaman zaman sezon ortasında da indirim günleri düzenleyen bir firma. Bu indirimler belirli bir plana sadık kalmayarak tamamen müşteriler için yapılan bir sürpriz durumunda.

Mango İndirim Günlerinden Nasıl Haberdar Olurum?

Sezonluk indirim günleri genellikle başlamadan bir ay öncesinden itibaren reklamlar ve çeşitli tanıtım organizasyonlarıyla müşterilere bildirilmekte. Bununla birlikte Mango ‘nun internet sitesi ve sosyal medya kanalları üzerinden de bu indirim günlerinin hangi tarihleri kapsayacağı açısından bilgi sahibi olmak mümkün. Mango 2017-2018 kış indirim günleri sırasında yapılan indirimler %50 ile %70 arasında olacak. Bu sebeple, istedikleri ürünleri sezon ortasında alamayan bayanlar için de güzel fırsatlar ortaya çıkmakta.

Mango 2018-2018 kış indirim günleri sırasında ürün satın almanız için mağazaya kadar gitmenize gerek olmuyor. Mango ‘nun internet sitesi üzerinden de indirime giren ürünleri satın almak mümkün. Burada unutulmaması gereken nokta ise indirim günleri sırasında mağazadan yapılan alışverişlerin internet üzerinden yapılan online alışverişlerin önüne geçmesi. Bir başka değişle ürünler mağazadan, internet alışverişlerine göre çok daha çabuk ve kısa sürede satın alınabiliyor. Bu bakımdan internet üzerinden satın almaya çalıştığınız ürün mağaza tarafından satılmış ancak internet sitesinde hala satılık olarak görünüyor olabilir.