Krep Kapşonlu Kaplar ve Fiyatları

Krep Kapşonlu Kaplar ve Fiyatları
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.197 kez okundu.

Krep Kapşonlu Kap Modelleri Krep Kapşonlu Kap Resimleri

Tesettürlü bayanların kıyafet seçimlerinde en dikkat ettikleri detay; üst giysilerinin daha uzun olmasıdır. Kalça kapatan modellerin daha çok tercih edilmesi üzerine üretilen krep kapşonlu kaplar; her renk ve her model tarzında tasarlanabilmektedir. Yazlık ve kışlık olarak mevsimsel tasarımlarının da kolaylıkla yapılabildiği krep kapşonlu kaplar, özellikle cepli modelleri ile dikkat çekmektedir.

Saçların kapatıldığı şal modellerini daha iyi gösteren ve kişinin üzerinde oldukça şık bir duruş sergileyen krep kapşonlu kaplar; önden fermuarlı veya düğmeli şekillerde tasarlanabilmektedir.

Günlük giysi anlamında kullanılabilen modeller olduğu gibi, dış giyim anlamında da kullanılabilen farklı modeller de krep kapşonlu kaplar bulunmaktadır.

Krep Kapşonlu Kaplar

Fiyatlarının oldukça uygun olması ile birlikte pek çok renkte ve modelde krep kapşonlu kap giysileri temin edilebilir. Giysilerin kapşonlu olması; şalların ve eşarpların üzerine daha farklı bir hava katmaktadır. Yelek formuyla da tasarımı yapılan kapşonlu kap modelleri; sadece tesettürlü bayanlar için değil, tesettür tercih etmeyen bayanların da günlük kombinlerinde severek kullandığı modellerdendir. Fermuarsız ve düğmesiz düz bir modelde de tasarımı yapılan kaplar; gömlek formu tarzında da kullanılabilmektedir. Düz modellerinin yanı sıra desenli ve renkli tasarımları bulunan krep kapşonlu kaplar; Türkiye’nin her yerinde kolaylıkla bulunabildiği gibi, internet sitelerinde de kolay bir şekilde ulaşılabilir. Mağazalar da dahil olmak üzere genel olarak krep kapşonlu kapların ortalama fiyatları; 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Krep Kapşonlu Kap Resimleri Galerisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git