Koton 2017-2018 Kış İndirim Günleri

Koton 2017-2018 Kış İndirim Günleri
22 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 293 kez okundu.

Uzun yıllardır Türkiye’nin de içinde bulunduğu dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren Koton markası 434 mağazası ile dünyanın önde gelen moda mağazalarından bir tanesidir. Koton, her yıl yaz ve kış aylarında olmak üzere iki defa indirim günleri düzenlemekte.

Koton 2017-2018 Kış İndirim Günleri Ne Zaman?

Çeşitli hediye kuponları vererek, daha sonraki alışverişlerinizde indirim hakkı kazanmanıza olanak sağlayan kotondan, çok fazla alışveriş yaptığınız taktirde daha çok fazla indirim hakkı kazanıyorsunuz. Kuponları biriktirip yine bir defa da istediğiniz ürünleri almanız da mümkün. Ancak buradaki dikkat etmeniz gereken konu indirim kuponlarının tarihlerinin geçmemesi. Eğer tarihler geçerse o kuponları kullanamıyor ve indirimlerden faydalanamıyorsunuz.

Özellikle modayı yakından takip eden insanlar için büyük mağazaların hangi tarihler arasında indirim günleri düzenledikleri çok fazla önem taşıyor. Her yıl olduğu gibi Koton’da önümüzdeki kış aylarında düzenlemeyi planladığı Koton Kış İndirim Günlerini Aralık ayının son haftası ile Ocak ayının ilk haftası olarak belirledi. Bu tarihlerde indirim düzenlenmesinin temel sebeplerinden bir tanesi de insanların yılbaşı dolayısıyla istedikleri elbiseleri indirimlerden de faydalanarak alabilmeleri.

Koton 2017-2018 Kış İndirim Oranları Ne Kadar?

Koton kış indirim günleri süresince alışveriş yapanlar %30 ile %50 arasında değişen oranlarda indirim hakkında sahip oluyorlar. Bununla birlikte belli oranlarda yapılan alışverişlerde yine hediye kuponları kazanmak mümkün. Bu hediye kuponlarının oranları ise yaptığınız alışverişin tutarıyla alakalı. Alışveriş tutarınız arttıkça kazandığınız hediye çekinin tutarı da artmakta.

Bununla birlikte Koton’un anlaşmalı olduğu bankaya ait kartlarla yapılan alışverişlerde indirim uygulanıyor. Bu oran Bonus Kart alışverişlerinde yüzde 20 oranında.

Koton kış indirim günlerinde Koton’un web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişler sonucunda da indirim kazanmanız mümkün. Yani mutlaka mağazadan alışveriş yapmanız gerekmiyor. Bununla birlikte yine web sitesinin fırsatlar kısmında indirimlerle satılan ve sürekli güncel olan ürünleri bulabilirsiniz. Bu ürünler de indirimle satılmakta. Eğer sürekli takip ederseniz sıklıkla yüzde 60, yüzde 70 oranında indirimlerin yapıldığı ürünleri bulacaksanız. Koton kış indirim günlerini kaçırmak istemiyorsanız Koton’un web sitesi üzerinden siteye üye olabilir ve son gelişmelerden mail yoluyla haberdar olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git