Tesettür Kot Elbise Modelleri

Tesettür Kot Elbise Modelleri
21 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 150 kez okundu.

Kot kumaşı insanlar için her daim tercih edilen önemli bir kumaştır. Kot kullanılarak üretilen pek çok pantolon, elbise, yelek ve hatta ayakkabı modelleri yıllardan beri büyük bir keyifle kullanılmaya devam ediyor.

Özellikle tek parça tesettür bayan kot elbiseler bir süredir yoğun ilgi görmekte. Kot eteklerin rafa kalkmasından sonra, kotu tekrar gözde hale getiren bu elbiseler çok sade olmalarına karşın son derece göz alıcı güzelliğe sahipler.

tesetturkot02

Geniş kesimli kot elbise modellerinin uzun kollu ve sağ taraf etek ucundan başlayıp bele kadar uzanan fermuarlı modeli ve bu modelin çeşitli varyasyonları ilerleyen günlerde bolca karşımıza çıkacak. Bel üzerinde iki adet cebi olan bu elbise çok sade bir kolye ve karton dosya inceliğinde açık renk bir çanta ile çok rahat bir şekilde tamamlanabiliyor.  Tesettür kot elbiseler tek parça olduklarından dolayı sadece çanta, çorap ve takı ile kombinlemek mümkün. Kot elbisenin altına giyilebilecek koyu renk bir çorap bile tüm görünüşünüzü değiştirecektir.

Kot elbiseler spor bir görünümde oldukları için ayakkabı olarak da altı lastik spor ayakkabı tercih edilebilir. Ayağınıza giyeceğiniz beyaz bir lastik spor ayakkabı ile elbisenizi son derece güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte yine açık renk parlak küpe ve küpeye uygun kolye de kot kıyafetiniz ve ayakkabınızla gayet güzel bir uyum içinde olacaktır.

tesetturkot01

Bununla birlikte sahife yerlerinde giymek için tasarlanmış kot elbiseler de mevcut. Tek parça nispeten biraz daha dar kot elbise tam da böyle yerlerde giymek için tasarlanmış rahat bir kıyafettir. Dar olması bakımından kullanacağınız takılar da burada önem taşımaktadır. Spor kıyafetle uyum sağlayacak deri ya da ince koyu renk kolye bu takılara örnek verilebilir. Eğer kolyenizle uyum sağlayabilecek koyu renk bir çantanız da varsa her şey tam oldu demektir. Bu kıyafeti yeni aldıysanız kıyafetinizle birlikte size önereceğimiz kolye, bileklik ve çanta kesinlikle kahverengi deriden olacaktır. Çünkü mavi kot ile uyuşan en güzel renk kahverengidir. Aynı zamanda kullanacağınız şal da kahverengi olmalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git