Kolları Volanlı Gömlek Modelleri ve Resimleri

Kolları Volanlı Gömlek Modelleri ve Resimleri
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.284 kez okundu.

Kıyafet sektöründe pek çok farklı kesim detayı kullanıcılarına sunulurken, elbette ki bunlar arasında bulunan gömlek modelleri de yine birçok farklı detaya sahip olmaktadır.

Kesim detayları ile şekillendirilen ve hareketlendirilen ürünler, farklı desen ve renk seçenekleri ile de seçimleri ortaya koymaktadır. Sizlerde kendinize en uygun bir model tercih etmek istiyorsanız, farklı bir kesim detayı sizlere şu şekilde yardımcı olabilir.

Volanlı gömlek modelleri

Kolları Volanlı Gömlek Modelleri

                Elbette ki gömleklerde, yaka kesim detayı önemli bir yere sahip olurken, bunun yanı sıra kollarda bulunan volan detaylar da şıklık kazandıranlardan olacaktır. Böylelikle, kolları volanlı gömlek modelleri farklı ve şık tasarımlar arasında olurken, gömlek etek detayında ise fırfırlar güzellik katabilmektedir.

Kare yaka gömlek modelleri

Kare Yaka Kolları Volanlı Gömlekler 2016

Kolları volan detayları ile şekillendirilmiş, yine yakasında da volan kesim detayları uygulanan bir kare yakalı gömlek tercih etmek istiyorsanız, ön kısımda yer alan şık düğme kapamasının yanı sıra, ön kısmında bulunan kurdele motifleri oldukça farklı bir modeli sizlere sunabilecektir.

Renk seçimleri bu konuda, beyaz, kırık beyaz ön plana gelirken, elbette ki siyah ve gri modeller de sizlerin tercihlerinizden olabilecektir.

Yarım kol gömlek modelleri

Yarım Kol Volanlı Gömlekler 2016

Bahsedilen volan kollu gömlek modelleri, yarım kol kesim detayları ile bütün mevsim koleksiyonlarına uyum sağlamaktadır. Her yıl olduğu gibi, Bu sezonunda da daha şık bir giyim gerçekleştirmek istiyorsanız, bu ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

Bir gömlek modelinde en çok dikkat edilen elbette ki manşetlerdir. Manşetlerin yanı sıra kullanılan volan kesim sizlere bu gömlekleri tercih ederken yardımcı olacak.

Bunun yanı sıra yukarı da yer alan yaka kesimleri ile de özelliklerine göz atabilirsiniz. Elbette ki sırt kısmında yer alan kesim detayı ve desenler de gömleğin hareketliliğini ortaya çıkarıyor. Bu durumda da sade ya da gösterişi modeller sizlere sunulabilecektir.

Yine bayanlar için dantel detaylar da önemli yere sahip öyle değil mi? Bahsettiğimiz gömlek modellerinde, yaka kısmında ve kol uçlarında ufak dantel kumaşlar kullanılarak, destek verilebilir. Tüm bu ürünlere, hazır giyim sektörünün yanı sıra moda evleri sayesinde özel dikim ya da hazır dikim olarak da ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git