Kısa Boylu Tesettürlü Hanımlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa Boylu Tesettürlü Hanımlar Nasıl Giyinmeli?
17 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 922 kez okundu.

Kısa boylu olanlar nasıl giyinmeli?

Kısa boylu olmak hiçbir zaman bir kusur değildir. Pekala kısa boylu hanımlarda şık ve güzel giyinebilir. Bazı görüntü hilelerini kullanarak daha uzun ve daha şık görünmeleri mümkündür.

Yapacakları bilinçli ve doğru seçimlerle daha uzun ve daha orantılı görünmelerini sağlayabilirler ve karşılarındakine kısa boy konusuna takılmadıklarını ispatlaya bilmektedirler.

Kısa Boylu Tesettürlü Kadınlar Nasıl Giyinmeli??

Kısa boylu tesettürlü hanımlar öncelikle saçlarını daha yukarıdan toplayarak örtülerini ona göre model yaparlarsa daha uzun görünmeleri mümkündür. Kıyafetlerinde canlı birkaç renk yerine tek renk tercih etmeleri boylarını daha uzun gösterecektir. Boydan düz elbiseler, uzun kalem etekler ve doğru pantolon seçimleri onları daha uzun gösterecektir. Mümkünse kalın kemer vücudu ikiye böleceğinden tercih edilmemelidir. Giysilerde tarzınıza uygun seçimler yapmak da önem taşır. Ayrıca sevdiğiniz tarzı giyerek öz güveninizi de ortaya çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.

Koyu renkler göz yanılması ile kişiyi daha uzun göstermektedir. Büyük çanta ve aksesuarlar yerine daha küçük çanta ve aksesuarlar daha uzun görünmeyi sağlamaktadır. Çok şık topuklu ayakkabılarda uzun görünmeye yardımcı olacaktır. Topuk mesafesini ayarlamak da önem taşır.
Kıyafetlerde enine çizgili yerine boyuna çizgili ve koyu renkli kıyafetleri tercih etmek doğru bir seçim olacaktır. Kıyafetlerde v ve u yaka kişinin boyunu daha uzun göstermeye yardımcı olacaktır.

Daha çok tek renk ve tek parça giysi tercihleri daha uzun görünmeyi sağlayacaktır.
En önemlisi kendine güvenerek daha dik durmak ve karşısındakine boy konusunda takıntısı olmadığını ispat etmek gelmektedir. Ne kadar kendinden emin ve dik güvenli duruş her şeyin bittiği ve başarıldığı anlamındadır.

Kıyafetlerde kaliteye önem vermek de sizin açınızdan gereklilik taşır. Çünkü kaliteli kıyafet üzerinizde görsel anlamda daha şık duracaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git