Kısa Boylu Bayanları Uzun Gösteren Kıyafet Tavsiyeleri

Kısa Boylu Bayanları Uzun Gösteren Kıyafet Tavsiyeleri
7 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 498 kez okundu.

Kısa boylu ve ince yapılı kadınların giyim tercihi

Boyunuz kısaysa ve daha uzun görünmek istiyorsanız, birkaç küçük detaya özen göstererek boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Kısa boylu kadınları uzun gösteren kıyafetler, mutlaka bedene oturmalıdır. Bedene oturmayan bol ve salaş kıyafetler sizi daha da kısa gösterecektir. Renk seçiminde ise tercihinizi tek renkten yana kullanmalısınız. Tek renk bütünlük yaratarak, boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Özellikle tercih edilecek baştan aşağı siyah giyinmek, uzun ve zarif görünmenize yardımcı olur.

Kısa boylu kadın giyimi konusunda yaptığı en büyük yanlışlardan biri etek ve pantolonlarda düşük bel kullanmalarıdır, oysa yüksek bel bacak boyunu uzun göstermesi açısından mutlaka tercih edilmelidir.

Kısa Boylu Bayanları Uzun Gösteren Kıyafet Tavsiyeleri

Kısa boylu ve ince yapılı iseniz giyim tercihiniz mini elbiseler ve etekler sizin için ideal seçimler olacaktır. Kemer kullanmayı seviyorsanız, kalın kemerlerden uzak durmalısınız, mümkün olduğunca ince kemerleri tercih etmelisiniz.

Elbette kısa boylu kadınların kurtarıcısı olan topuklu ayakkabıları unutmamak gerekir. Sizde bu sezonun modasına uyarak, alacağınız dolgu topuklu ayakkabılarla, uzun görünebilirsiniz.

Kısa boylu kadınlar kıyafet seçerken, özellikle paçası kısa olan pantolonlardan kaçınmalıdır.

Bilekte biten pantolonlarla, sivri uçlu ayakkabılar veya topuklu ayakkabıları kombinlemek doğru tercih olacaktır.

Eğer spor giyinmeyi seviyorsanız giyeceğiniz bir kot ve tişörtte, dikkat edeceğiniz en önemli husus tişörtü kotun içine atarak kullanmak olacaktır.

Asla tişörtü kotun üstüne atarak kullanmayın. Aksesuar seçiminde ise, kısa boylu kadınların büyük çanta ve büyük takılardan uzak durmasını tavsiye ederiz.

Vücut ile orantısız aksesuar seçimi, sizi daha kısa gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git