Kır Desenli Çiçekli Günlük Elbiseler

Kır Desenli Çiçekli Günlük Elbiseler
23 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.400 kez okundu.

Elbette ki her yıl olduğu gibi, yine Çiçekli Günlük Elbiseler ilkbahar ve yaz konseptleri arasında bayanlar için en trend kıyafetler yerini almıştır.

Bu yıl da renk, model ve desen seçenekleri olarak, en güzel yaz renkleri kullanılmış ve bayanların beğenisine sunulmuştur.

Bu ürünler, her bayanın tarzına göre değişiklik gösterirken, genel olarak tercihlerden birisi olan, kır desenli çiçekli elbise modelleri, bu yılın simgesi haline gelebilir. Artık sizlerde yazı getirdiniz ve ferah bir giyim gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağı da yer alan elbise modelleri arasından seçimler gerçekleştirebilirsiniz.

Mini Çiçekli Günlük Elbise modelleri

2016 Kır Desenli Çiçekli Mini Elbiseler

                Üzerinde çiçek desenleri bulunan, mini etek kesim detayları ile şekillendirilmiş, vücuda oturan ya da biraz daha bol kesim ile şekillendirilen elbiseyi tercih edebilirsiniz. Tabi ki bu tarzınıza ve zevkinize göre değişiklik gösterecektir.

Renk seçimi yaparken, ana renk ağırlıkta olarak, sarı, yeşil ya da turuncu olabilir.

Elbette ki bu ana renk üzerinde yer alan çiçek ve kır desenleri, modelin daha renkli bir şekilde sizlere destek olabilmesine yardımcı olacaktır. Astarlı ve astarsız seçenekler de yine bu ürünler için çeşitlilik kapsamında yer alıyor.

Midi Çiçekli Günlük Elbiseler

2016 Kır Desenli Çiçekli Midi Elbiseler

Askı detayları bulunan midi kesim detayları ile şekillendirilmiş olan yazlık çiçek desenli elbise modelleri, By uyılın tercihlerinden olabilir.

Diz kapağı alt kısmına kadar uzanan etek detayları, oldukça rahat kesim ile sizlere sunulurken, yazın sıcak günlerinde oldukça rahat giyimler gerçekleştirebileceksiniz.

Uzun Çiçekli Günlük Elbise Modelleri

2016 Kır Desenli Çiçekli Uzun Elbiseler

Yine yazlık elbise modelleri arasında, elbette ki çiçek ve kır desenlerine sahip olan, astarlı ve astarsız seçenekleri ile birlikte uzun elbiseler de bulunmaktadır. Uzun elbiselerde de daha çok açık tonlar kullanılarak, oldukça ferah ve huzur dolu bir giyim sağlanabilir. Etek kısımlarında bulunan pile ve fırfır detayları, bu kıyafetlere şıklık kazandıranlar arasında.

Kemer detaylı Çiçekli Günlük Elbise Modelleri

2016 Kır Desenli Çiçekli Kemek Detaylı Elbiseler

Çiçek desenlere sahip bir elbise de, ince bir kemer detayı verilen yüksek bel görünümü ile şıklık kazanmak ister misiniz? Eğer ki bu detayın yanı sıra straplez yaka olarak seçim yapmak istiyorsanız, yine uzun elbiselerde bir hayli şıklık kazanabilirsiniz. Detaylara, görsellerden ulaşarak seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçekli Günlük Elbise Resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git