Kına Kaftanı ve Bindallı Modelleri

Geleneksel kına gecesi konseptlerinin en beğenilen ve tercihedilen bindallı ve kaftan modellerini bir araya getirdik

İlkbahar ve yaz günlerinin neşe ve sıcaklığı ile birlikte kına, nişan, düğün etkinlikleri de arttı. Tabi bu önemli günlerde mutluluk ve şıklık hanımların önceliğinde bulunur. Kına gecelerinde abiye elbise tercih edildiği kadar özellikle Anadolu’da, bindallı ve kına kaftanları önemini koruyor. Geleneksel olduğu kadar eğlenceli ve gecenin anlamına oldukça yakışan bayan elbise modelleri bulmak mümkün. Özellikle kına yakmanın anlamı kaftan ve bindallı giyildiğinde sanki daha bir hissedilir oluyor.

Geleneksel bindallı modelleri kadar Osmanlı saray kaftanları da bayanların kına nişan gecesi giyilecek elbiseler listesinin başına yer alıyor. Göz alıcı renkleri, uygun fiyatları ve kadın güzelliğinin ihtişamını bir araya getirmesi onları tercih edilebilir kılıyor.

Peki fiyatları ne kadar, nereden alınır?

Bu yıl bindallı ve kına kaftanı fiyatları gerçekten daha uygun. Parça başı 75 TL ile 350 TL arasında harika kaftanlar bulmak hatta kiralamak bile mümkün. Adı üzerinde bir saray kaftanı ile kına gecesine katılmak gerçekten harika bir his olsa gerek.

Genelde kına gecesi organizasyonu yapan firmalar paket içerisine kına kaftanı ve bindallı ücretlerini de dahil ediyorlar. Eğer böyle bir hizmet kullanıyorsanız daha da karlı çıkabilirsiniz.

Eğer birinin kına gecesine katılacak kadar yakınsanız sanırım bu şıklığı kendinizde tatmaya yakınsınız demektir.

Bu yılın klasik ve gözde kına kaftanı ve bindallı modellerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Favori modelinizi bizimle paylaşabilirsiniz.