Kemal Tanca Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri

Kemal Tanca Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri
6 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 2.104 kez okundu.

Özellikle alışveriş merkezlerinde çokça yer etmiş ve ilgiyle takip edilmiş mağazalarından biri olan “Kemal Tanca”, hem bayan hem de erkek ayakkabısı üzerine bir moda anlayışı gütmektedir. Ayakkabı ve çanta modelleri her zaman birinci sınıf olan markanın, ortalama fiyat aralığı da oldukça uygundur. Bayanlar için düz taban ayakkabılardan başlayarak, terlik modelleri de dahil olmak üzere topuklu ayakkabı modellerine kadar pek çok tarzda ayakkabı üretimi yapılmış ve Kemal Tanca markası ile satışa sunulmuştur. Aynı şekilde bayanlar için çanta modellerinde de sabit bir çizgide değil; çok çeşitli olan, herkese hitap edecek tarzlarda üretimler gerçekleştirilmiştir.

Kemal Tanca bayan çanta modelleri nelerdir?

Yeni Kemal Tanca Bayan Çanta Modelleri

İlkbahar yaz sezonunun gelmesi ile kadınların daha çok kısa kulplu rahat formlu çantaları tercih etmesi üzerine Kemal Tanca’da kulpları kısa olan renkli ama rahat çanta modelleri üretmiştir. Sırt çantasından portföy çantalara kadar geniş bir çanta kategorisine sahiptir. Bu çantalar ile her şekilde ve her konsepte uygun kombinlemeler rahatlıkla yapılabilmektedir. Kemal Tanca bayan çanta modelleri arasından en çok tercih edilen çanta, siyah ve düz formlu modeldir.

Kemal Tanca bayan çanta modelleri ortalama fiyat aralığı nedir?

Çok yüksek olmayan fiyatları ve üretilen çantaların şıklığı ile dikkat çeken marka Kemal Tanca, çanta modelleri için ortalama fiyat aralığını; 150 TL ile 300 TL arasında belirlemiş durumdadır. Kemaltanca.com.tr adresi ile satış imkanı da sunan markanın çok sık aralıklarla indirim yaptığı da görülmektedir.

Kemal Tanca bayan ayakkabı modelleri nelerdir?

2016 Kemal Tanca Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayanların vazgeçilmezi olan ayakkabılar için özel tasarımlar bulunan Kemal Tanca bayan ayakkabı modelleri kategorisinde; bot, çizme, sandalet, babet, topuklu ayakkabı ve terlik modelleri tasarlanmaktadır. Bu modeller için her zaman ayak sağlığı baz alınarak kalite tasarımı yapılmıştır. Her davet için uygun kombinleme işlemi kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Tüm ayakkabı modelleri için hem internet sitesi hem de Kemal Tanca mağazası ziyaret edilebilir.

Kemal Tanca bayan ayakkabı modelleri ortalama fiyat aralığı nedir?

Kullanılan kalite ve rahatlık formu göz önüne alındığında ortalama fiyatların makul olduğu görülebilir. Kemal Tanca bayan ayakkabı modelleri için belirlenen ortalama fiyat aralığı; 130 TL ile 300 TL arasındadır. Yine yapılacak kombinlerin en temel parçası olan ayakkabılar için birinci kalite malzeme kullanıldığı rahatlıkla görülebilmektedir. Kemal Tanca bayan ayakkabı ve çanta modelleri için doğru kullanım uygulandığı sürece deformasyon olasılığı oldukça düşüktür. Ayrıca ayakkabıların temizliği ve bakımı için uygun sprey formlu ürünler tercih edilebilir.

Kemal Tanca bayan çanta modelleri için yine doğru kullanım önemli olduğu gibi, çanta içeriğini fazla doldurmamak da çantaların uzun ömürlü olması için uygun bir detay olacaktır. Kemal Tanca, konsept olarak sadece kendi tasarladığı ayakkabıları değil pek çok dünya starının da tasarımı olan ayakkabı modellerini bünyesinde taşımaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git