Karpuz Kollu Abiye Elbise Modelleri

Karpuz Kollu Abiye Elbise Modelleri
21 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 1.095 kez okundu.

Karpuz kollu abiye elbise modelleri günümüzde en çok tercih edilen modellerdir.

Elbise modelleri günümüzde oldukça farklılık göstermektedir. hem zevklerin farklılığı hem de vücut tiplerinin çok fazla değişkenlik göstermesi çeşitlilikte artmalara sebep olmaktadır. Balık abiye elbise modelleri modellerden, kabarık abiye elbise modellerine pek çok elbise kendine uygun sahiplerini aramaktadır.

Ancak kadınlar bu noktada bazı hatalar yapmaktadır. Beğendiğiniz her elbise maalesef sizin vücudunuza uygun elbise olmayabilir. Bu nedenle fiziğinize uygun elbise seçerken özen göstermelisiniz. Örneğin; eğer göğüs ölçüleriniz çok büyükse straplez elbise modellerinden giymeniz tavsiye edilmemektedir.

Bunun gibi basen bölgenizden şikayetçi iseniz balon tarzı elbiseler size uygun olacaktır. bunlar gibi omuz bölgenizde yaşadığınız sorunların da kapatılması mümkündür.

Eğer omuzlarınız çok darsa tercih edeceğiniz karpuz kollu elbise modelleri kurtarıcınız olacaktır.

Kusurları doğru elbiseyle saklama

Mini Karpuz Kollu Elbise Modelleri

Vücudunuzda sahip olduğunuz hoşlanmadığınız bölgeleri doğru elbise seçiminizle gizleyebilirsiniz.

Dar omuz kimi zaman kadınların çok hoşlanmadığı bir durum olmaktadır. özellikle elbise seçerken omuzlarınızın darlığı sizi rahatsız ediyorsa karpuz kollu olarak adlandırılan bu elbiseler ile olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz.

Daha gösterişli durmanızı sağlayacak olan bu elbiseler ile dikkat çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yaz aylarında çok fazla kullanılan bu elbiseler aynı zamanda geniş kesimli modelleriyle de rahatlığı yaşatmaktadır. Siz de eğer biraz daha ilgi çekmek istiyorsanız bunun için karpuz kol kesimli elbiseleri deneyebilirsiniz.

Bu kol modelinin de farklı kesimleri mevcut olup genellikle kolları kabartmalı olarak mağazalarda yerini almaktadır. Kol ağızlarının lastikli ve oturması da yine bu modeli dikkat çekici yapan unsurlar arasında yer almaktadır.

Karpuz kollu  abiye elbise  ile dikkat çekici bir görünüm yakalayın

Siyah Abiye Karpuz Kollu Elbise Modelleri

Siz de farklılık yaratarak dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Sevmediğiniz dar omuzlarınızı daha görkemli bir hale getiren karpuz kol elbiselerin çeşitli model seçenekleri bulunmaktadır.

Yaz aylarında çok fazla giyilen kısa elbiselerin yanında uzun elbiseler de özellikle fırfır detayları ile sık kullanılmaktadır. Çoğunlukla uzun boylu kızların tercih ettiği uzun elbiselerde de bu kol modeli oldukça hoş durmaktadır.

Saçlarınızı toplayarak kullanabileceğiniz gibi dağınık toplu olarak kullanarak da kollarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Eğer siz de sade bir görünümden sıkıldıysanız 2017 karpuz kollu elbiseler ile gösterişli bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Karpuz kollu elbise modelleri resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git