Kamuflaj Desenli Pantolon Modası ve Modelleri

Kamuflaj Desenli Pantolon Modası ve Modelleri
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 823 kez okundu.

Bayanların pantolon modelleri arasında pek çok farklı desen ve model seçeneği bulunmaktadır. Elbette ki bir zamanlar oldukça revaçta olan kamuflaj pantolon modelleri, yine bayanların ilgisini çekenler arasında. Kullanılan dar kesim kalıpları ile şık modeller haline getirilmiş bu ürünler, asker desenleri detayı ile bayanlara beğeni topluyor.

Dar paça Kamuflaj Desenli pantolon modelleri

2016 Dar paça pantolon modelleri

Son yılın modası olan dar paça, bayanların en çok dikkat ettiği özellikler arasında yer alıyor. Yine dar paça kamuflaj desenli pantolon modelleri de dar paça kalıbı ile bayanların isteklerini karşılamaktadır. Elbette ki kot, keten gibi seçenekleri bulunurken, farklı malzemelerden üretilen bu desenli pantolonlarda seçimler arasında bulunuyor.

Yeşil kamuflaj desenli pantolon modelleri

2016 kamuflaj desenli yeşil pantolonlar

Elbette ki kamuflaj desenler, farklı renk tonları ile bayanlara sunulanlar arasında. Yine erkekler de bu konuda seçimler yapmaktadır. Hem bay hem de bayanlar için tercih edilen, yeşilin tonları kullanılarak dizayn edilmiş bu ürünler, dar ya da bol paça gibi çeşitlere sahiptir.

Kendinize uygun ise eğer, yeşil tonlar kullanılan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller de, fermuarlı ya da düğmeli olarak çeşitler de bulunmaktadır. Yine cep detayları, ufak cep detayı da fermuar özelliğine sahip olurken, rahat bir kullanıma da imkân sağlıyor.

Mavi kamuflaj desenli pantolon modelleri

2016 Mavi Kamuflaj Desenli pantolon modelleri

Mavi ve gri tonlamaları kullanılarak, mavi kamuflaj pantolon modeller farklı renk seçeneklerini tüketicilere sunuyor. Elbette ki sadece bu modellerde yeşil tonları kullanılmıyor. Seçimler farklı olabileceğinden, mavi ve grinin tonlaması kullanılan ürünlerde tercih edilmesi mümkün pantolonlar arasında.

Lastikli paçalı kamuflaj desenli pantolon modelleri

2016 Lastikli paçalı kamuflaj desenli bayan pantolonları

Biraz daha farklı tarzı yansıtmak isteyenler için, paçadan sıktırmalı lastik ile yeni bir model sunuluyor. Farklı beden seçeneklerine de sahip olması, her kişinin bu konuda ürünlerden yararlanabilmesine yardımcı oluyor. Genel olarak pamuk, polyester ve elestan kullanılarak üretilmektedir.

Yüksek bel kamuflaj pantolon tasarımları

Yüksek bel kamuflaj desenli pantolonlar

Elbette ki bu bahsettiğimiz ürünlerde de bel seçeneği olarak, düşük belin yanı sıra yüksek bel ürünlerde bulunmaktadır. Yine normal bel kesim detayları ile de ürünler sizlere sunulanlar arasında.

Tarzınıza, zevkinize ve isteklerinize göre görsel öğelerden bu konuda bilgi sahibi olabilir, seçimlerinizi ona göre gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git