Kadınların Sıkça Gördüğü Erotik Rüyalar ve Anlamları

Kadınların Sıkça Gördüğü Erotik Rüyalar ve Anlamları
14 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 167 kez okundu.

Neden erotik rüya görürüz? Kadınların rüyalarında gördüğü seksin anlamı nedir?

Rüyanızda gördüğünüz ünlü birileri ile birlikte olma durumu aslında gerçek hayatta hissettiğiniz bazı değerlerin varlığının habercisi olduğunu anlatır. Birlikte olduğunuzu gördüğünüz ünlü kişi aslında sizin için kalitenin bir temsilidir.

Aradığınız şey daha iyi şartlar altında yaşamak başka bir deyişle…

Ayrıca kendinize güveninizin de sonucunun bu rüyalar olduğunu biliyor musunuz? Bir diğer olasılık ise bu ünlüyü gerçekten arzuluyor olmanız. Yani sadece rüyada değil günlük yaşantınızda da onu gerçekten istiyorsanız, rüyalarınıza girmesi çok doğal…

Kalabalıkta sevişmek

Eğer kalabalık bir yerde herkesin önünde seviştiğinizi veya internette sex hikayeleri okuduğunuzu görüyor ve bundan keyif alıyorsanız, bu sizin bastırılmış cinsel dürtülerinizin olduğunu ve bir şok yaşamanız gerektiğini gösteriyordur. Eğer bu durum sizi rahatsız ediyorsa cinselliğinizden utanıyor, suçluluk duyuyor ve bir türlü denge kuramıyorsunuz demektir. Günlük hayatta kendinizi daha iyi ifade edebilmenin yollarını arasanız iyi olur. Size seks hayatınızı daha eğlendirici bir hale sokmanızı öneriyoruz.

Kız arkadaşınızın sevgilisiyle sevişmek veya dostunuzun erkek arkadaşıyla birlikte olmak rüya da olsa pek de hoş bir durum değildir. Hemen paniğe kapılıp onu gerçekten istediğinizi düşünmeyin. Böyle bir rüya hayatınızda gün geçtikçe eksilen tutku ve tatminin habercisi.
Kendinize rüyada gördüğünüz ve en çok hoşunuza giden şeyi sorun.

Gerçek hayatta sahip olmadığınız bir şey olursa şaşırmayın sakın. Küçük oyunlar, birlikte olduğunuz kişinin sosyallik yönü… İşte bunlar gibi eksiklikler size bu rüyaları gösteriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git