KADINLARIN GÖZÜNDE TAKDİRE ŞAYAN ERKEK TİPİ

KADINLARIN GÖZÜNDE TAKDİRE ŞAYAN ERKEK TİPİ
7 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 245 kez okundu.

Takdir edilecek erkeklerin özellikleri, En ideal erkek tipi.

1-Yalnızca özel günleri beklemeyip bir anda romantik bir mesaj atmak ya da arada bir hoşluk olsun diye içerisine romantik br not sıkıştırılmış çiçek gönderen erkek onun yüzünde güller açtırabilir.Ya da ufak bir hediye bile mutlu edebilir.

Bu şekilde,”Onca işinin gücünün arasında beni de düşünüyor demek ki..” dedirteceğinden emin olabilirsiniz.

2-Söylediği saatte arayan ya da yaptığınız planlara sadık kalan erkekler disiplinli erkeklerdir. Söylediklerini, yapamadıklarında ise fazlasıyla mahcup olan erkekler özür dilemeyi de bilirler.Yani lafın kısası sözünün eri olan bu erkekler artı puan kazanır.

3-Buluşmanızın ardından bir iki saat sonra iki dakikalığına da olsa arayan ya da romantik bir mesaj atan erkek. Nesli tükendi evet, haklısınız..

4-Ona kendisini özel hissettirebilen erkek. Seviyorum demekle olmaz. Hissettireceksin! Çünkü onu seviyorsanız siz de böyle yapıyorsunuz demektir. Fena mı olur size kendinizi dünyanın en şanslı kadını olduğunuzu hissettirecek biri olsa hayatınızda?

5-Ne istediğini bilen ve onun peşinden gidebilecek kararlılığa sahip erkek her zaman çekici gelir. Kısa ve öz ya da açık ve net olmak fevkaladenin fevkinde bir davranış doğrusu..

6-Attığı mesajlarınızı makul bir süre zarfında yanıtlayan erkek modelidir. Çok geç cevap verdiğinde kadın küplere biner, hele bir de sosyal medyada gezindiğini çakarsa vay haline o erkeğin!

7-Arkadaşlarını ve ailesini tanımak için çaba harcayan erkek onun gözünde birtanedir.

8-Ailesiyle vakit geçirmekten zevk alan ve onları kendi ailesi gibi benimseyen erkekten hiç bahsetmiyorum bile!

9-Herhangi bir durumda, yalnızca o mutlu olsun diye eşlik edebilen erkek.. Mesela kendisi hiç ilgilenmese de;en sevdiğiniz diziyi sizinle izleyen yada alışveriş yaparken size eşlik eden erkek.

10-Aldatmayı bırakın diğer kızlara göz ucuyla dahi bakmayan erkeği bırakın takdir etmeyi alır bağrına basarlar
11-Kıskançlık krizlerine saygı duyan erkeği her zaman öpüp başının üzerine koyarlar. Unutmayın k baylar sevgiliniz size ‘uzak duracaksın o kızdan, sileceksin o kızı..’  gibi cümleler kuruyorsa muhakkak bildikleri bir şey vardır.

12-Son olarak duygularını dile getirmekten çekinmeyen erkek takdiri en çok hakeden erkektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git