Kadınların Hoşuna Gidecek 5 Cihaz

Kadınların Hoşuna Gidecek 5 Cihaz
6 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 97 kez okundu.

Kadınların Hoşuna Gidebilecek 5 Teknolojik Cihaz

Çok işlevli teknolojik cihazları seviyoruz ve bazıları gerçekten çok havalı oluyor. Piyasada bulunan bu yüksek özellikli cihazların arasında sadece erkeklerin değil kadınların da ilgisini çekebilecek olanları mevcut. İşte burada görev biraz erkek arkadaşlara, eşlere düşüyor. Bu doğum gününde eşinizin ya da sevgiliniz gözdesi olabilecek, “a harikasın ben de tam böyle bir şey arıyordum hayatım” diyebilecekleri cihazları derleyelim dedik. İşte kadınlar için tasarlanmış 5 marifetli teknolojik cihaz listemiz:

1.Trackr Stickr

Eğer zırt pırt ufak tefek eşyalarınızı kaybediyorsanız Trackr Stickr tam imdadınıza yetişecek türden bir cihaz. Bu son teknolojik minik cihaz cüzdandan anahtarlığa kadar her türlü eşyanın üzerine yerleştirilebiliyor. Bluetooth aracılığı ile akıllı telefonunuza yüklenen uygulamasına bağlanarak kaybettiğiniz eşyanızın yerini rahatça bulabilirsiniz. Uyguluma aracılığıyla Trackr Stickr isterseniz sesli alarm ya da harita üzerinde aradğınız eşyanızın konumunu gösterebilir. Tabi bununla sevgilimi de takip ederim ben derseniz, orasını siz bilirsiniz.

2.Koala Akıllı Cihaz Çerçevesi

Yatığınıza yatmış en sevdiğiniz diziyi telefon ya da tabletinizde izliyorsunuz ve tüm bu zaman boyunca elinizle akıllı cihazınızı tutmanız gerekiyor. Koala akıllı cihazlar için vida, delik benzeri şeyler gerektirmeyen bir çerçeve geliştirdi. Tek yapmanız gereken istediğiniz zaman sökebileceğiniz, iz bırakmayan yapışkanları istediğiniz noktaya sabitleyerek telefon ya da tabletinizi içine yerleştirmek.

3.Mr. Coffee WeMo Kahve Makinesi

Sabahları sıcak bir kahve kadar uyandırıcı etkiye sahip çok az şey vardır. Peki yatağınızdan kalkmadan akıllı telefonunuz ile çalıştırabileceğiniz bir kahve makinesi harika olmaz mıydı? Wemo uygulaması sayesinde istediğiniz her yerden komut vererek kahvenizin yoğunluğunu, kremasını ayarlamanız mümkün. Hem yavaş yavaş bilim kurgu filmleri dünyasına girmenin vakti geldi de geçiyor bile!

4.Oster Elektirikli Kapak Açacağı

Şişe kapaklarını açarak güç gösterisi yapan abiler, amcaların pabucunu dama atacak bir alet var sırada. Oster kapak açacağı birçok içecek şişesinin kapağıyla uyum sağlayabilen ve bunu yaparkende açtığı şişeye zarar vermeyen bir cihaz. Tek yapmanız gereken elektrikli açacağı şişenin ağzına dayadıktan sonra üzerindeki tuşa basmanız. 10 centilmen gücündeki bu sevimli aleti yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

5.Puzhen Koku Difüzörü

Güzel kokan bir ev, koku duyumuz kadar sağlımız açısından da önem taşır. Puzhen’in piyasaya sürdüğü bu difüzörün havaya saldığı güzel kokunun içerisinde, vücudun emebileceği bileşenler bulunuyor. Dekoratif şık saksısının içerisinde satılan cihaz karbon kafesi sayesinde kötü kokuları kolayca temizliyor. Teknolojik, dekoratif ve şık cihaz üstelik güzel kokuyor. Daha ne olsun?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git