Kabarık Nişan Elbiseleri ve Fiyatları

Kabarık Nişan Elbiseleri ve Fiyatları
29 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 3.618 kez okundu.

Kabarık Nişanlık Elbise Modelleri hayatımıza son dönemlerde girmeye başladı. Geçmiş yıllarda fazla önem taşımayan nişan merasimleri, gün geçtikçe daha fazla önem ve ilgi görmektedir.

Bayanlar için önemli olan bu merasimde, daha çok zayıf bayanların tercih etmesi gereken Kabarık nişanlıkların oldukça fazla renk ve çeşidi mevcuttur.

Kabarık Nişan Elbise Modelleri

Nişanlık, Kabarık Gelinlik Elbise ve Kabarık Kınalık Elbiselere bakarak daha az Meblalarda satın alınabilir ya da kiralanabilir. Ayrıca gelinliklerde olduğu gibi beden gibi problemleri yaşamazsınız.

Bu senenin en çok tercih edilen nişanlık modelleri arasında altı kabarık üstü dar olan modeller yer almaktadır. Bu modellerde amaç, dikkati bele ve üst bölgeye toplamaktadır. Tabii vücut yapınız ve boyunuz bu gelinlik modeli için uygunsa üzerinizde daha güzel duracaktır. Nişanlık seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en büyük nokta, bedeninize göre seçmenizdir. Seçtiğiniz elbise bedeninizi saran ve sıkmayan yapıda olmalıdır. Daha sonra ki dikkat etmeniz gereken nokta ise rengidir. Bu sene en çok tercih edilen renkler arasında pembeler ve beyazın tonları yer almaktadır.

Kabarık Nişan Elbise Modelleri

Tercihiniz Kabarık Nişanlık seçiminden yana olduysa, belinizden oturtmalı yani prenses model diye tabir edilen bu nişanlık ile takılarınızı, saç modelinizi ya da tesettürlüyseniz, başörtünüzün rengini en uyumlu şekilde kombinle meniz gerekir. Genel olarak nişan elbisesi kombinleme için seçilen renkler birbirlerine zıt olan ya da 1 – 2 ton açıklıkta olanlardır. Tabii seçilecek saç modeli de giydiğiniz nişanlığa uygun olmalıdır. Bu özel günler için bakacağınız kabarık nişan elbise fiyatları 300 TL’den başlayıp ortalama 600 TL civarına sahip olunabiliyor. Tabi bu fiyatlandırma 3000 TL üzerini de görebiliyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git