İYİ BİR İLİŞKİNİN BAŞLAMASINA 10 NEDEN

İYİ BİR İLİŞKİNİN BAŞLAMASINA 10 NEDEN
16 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 220 kez okundu.

Sizlere ilişkiyi bitiren on nedeni sıralamıştık. Peki her güzel şeyin son bulmadığını nasıl gösteririz?Güzel ve sağlam bir ilişki edinmeyi nasıl başarırız? Karşımızdaki insanın doğru insan olduğunu nasıl anlarız? Onun geçici bir heves değil de kalıcı bir hayat arkadaşı olduğunu nasıl idrak ederiz?

Bize duyduğu aşkı nasıl belli eder?

1-GÖZLER
Gözler kalbin ayansıdır diye boşuna dememişler. Size bakarken gözlerini alamıyor, gözlerinizin içine bakmaktan çekiniyor ve cesaretini toplayıp size kafasını çevirmeden bakarken dalıp gidiyorsa bu sizden hoşlandığının belirtisidir.
2-HEYECAN VE MERAK
Sizin yanınızda olmayı bırakın, adınızı duyduğunda bile eli ayağı birbirine dolanıyorsa,sizin hakkınızda sevdiğiniz, merak ettiğiniz, yapmaktan mutlu olduğunuz, geçmişinizde yaşadığınız şeyleri merak ediyorsa bu da sizden hoşlandığının belirtisidir.
3-MADDİ MANEVİ DESTEK İSE
Sizin hoşunuza gidecek şeyleri yapmaya çalışıyor ya da onlar hakkında sohbet açmak istiyorsa, mutsuz olduğunuzda sizi güldürmeye çalışıyorsa, parasal konularda sıkıntı çektiğinizde size destek çıkıyorsa bu size değer verdiğini gösterir.
4-AYAKLARI YERE BASIYORSA
Sadece şu anı değil geleceği de düşünen (örneğin kenara biraz para atmak, gelecekte getirisi olan işlerde bulunmak gibi), iş ve ilişki bakımından ne istediğini bilen, isteklerinde kararlı bir kişiliği varsa bu ilişki içerisinde de gayet olgun olacağına işarettir.
5-ORTAK NOKTALARINIZ VARSA
Yapmaktan,konuşmaktan hoşlandığınız şeylerde benzerlik varsa bu gayet eğlenceli bir ilişkiye sahip olacağınıza işarettir.
6-SİZE KARŞI OLDUKÇA ŞEFKATLİ VE ANLAYIŞLI İSE
Herkesin canını sıkan problemleri,işin içerisinden bir türlü çıkamadığı sorunları olur. Bu anlarda size tabiri caiz ise anne-baba şefkatiyle yaklaşıp problemlerinizi çözüme kavuşturmaya, sizi anlayıp destek çıkmaya çalışıyorsa ve yaptığınız ufak tefek hataları konuşarak halletmeye çalışıyorsa bu ileride karşınıza çıkacak tüm problemlerde yalnız olmayacağınıza işarettir.
7-SİZİNLE OLAN YAKINLIĞINIZIN CİDDİYETİNDE İSE
Sizinle sadece güzel vakit geçirmek için değil sağlıklı bir ilişki içerisinde bulunmak ya da sizinle bir gelecek kurmak istediğini belli eden davranışları da size bir ilişkinin başlangıcına delil olabilir.
8-SİZE VAKİT AYIRIYORSA
Hemen hemen hepimiz sosyal statümüz, arkadaşlıklarımız ne olursa olsun karşımızdakine vakit ayırmamız gerektiğini biliriz. Çok yorgun olduğu zamanlarda bile sizin bir kahve içme teklifinize hayır demiyor, çoğu zaman uykusundan, arkadaşlarıyla buluşmalarından, haftasonu dinlenmelerinden feragat edip sizinle vakit geçiriyorsa.
9-SİZİN DEĞERİNİZİ BİLİYORSA
Hiç kimse dört dörtlük değildir evet ama o size hayatında olan en özel, en sevilesi kişiymiş gibi davranıyor, sizinle geçiren her anınızın kıymetini biliyorsa mükemmel bir sevgili adayınızın olduğuna emin olabilirsiniz.
10-DUYGULARINIZDAN DAHA DA EMİN OLDUKÇA DEĞİŞMİYORSA
Bir tabir vardır. ‘Herşey körprüyü geçene kadar’dır diye. Size köprüyü geçtiğinizde dahi daha yolun başındaymışsınız gibi davranıyor ve gün geçtikçe bağlanıp daha çok üstünüze titriyorsa.

Eğer bu 10 madde de hoşlandığınız kişide mevcut ise emin olun romantik bir birliktelik teklifi sizi bekliyor demektir, şimdiden mutluluklaaar!

Yazan : Gamze GÜNBEK

http://www.bakimlikadiniz.com

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git