İşlemeli Tesettür Şifon Abiyeler 2016-2017

İşlemeli Tesettür Şifon Abiyeler 2016-2017
26 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 779 kez okundu.

Türkiye ‘deki en iyi tesettür modacıları giydirdiği tüm kıyafetler  moda dünyasının ilgisini çekmektedir. Bu sebeple  birçok müşterisinin ise gözüne girmektedir. Tesettür giyimde en çok dikkat çeken biri olan işlemeli yakalar özenle işlenir ve dikkat çekici bir görüntü alır. Güzel giyinmek her bayanın hoşuna gider. Ve bu insanlar kendilerini bildi bile böyle olmuştur. Yakaların işlemeleri öyle özenle yapılmıştır ki modacılar büyük bir özen ile buna dikkat etmişlerdir.  Tesettürlü işleme kıyafetleri genellikle kapalı bayanlar giymektedir. Kapalı giyim dünyasında   kapalı bayanların ilgisini çeken kıyafetler bir bir mankenlerin üzerine giydirilip tanıtım yapılmaktadır. Ve bayanlar tarafından büyük bir ilgi toplamaktadır.

Tesettür Şifon Abiyeler

İşlemeli yakaların özelliklerinden birisi olan bayanları narin göstermesi ve kaliteli bir ürün olması en önemlisi ise el yapımı olmasıdır. Bu ise  büyük bir özelliktir. Ve orta büyüklükte boncuklar ile süslenmiştir.  Sıkı bir biçimde birbirine işlenen ve güzel bir biçim alan yaka kaliteli hale gelir. Kıyafette ki tüm takımı tamamlayan yaka giyimin en önemli parçası olmuştur. 2016-2017 sezonun da yer alan en şık işlemeli şifon abiyeler ile daha şık bir görsel elde edebilir ve farkını ortaya çıkarabilirsiniz. Bu modeller de kaliteli kumaş seçimi önem taşır. Bundan dolayı alacağınız modeli iyi incelemeli ve üzerinize tam oturmasına özen göstermelisiniz.    

İşlemeli Şifon Abiyeler 2016

İşlemeli şifon abiyeler  en çok düğünlere giderken giyebiliriz. Tesettür giyimde renkler çok iç açıcı ve giyenleri rahat ettirebilecek şekilde seçilmelidir ve en önemlisi de kıyafetin nerelerde satıldığı ile ilgilidir. Ve bu takımın ikinci önemli parçası olan renk uyumu da çok önemlidir.  Örneğin; Toz pembe bir baş örtüsü ve işlemeli gri bir yaka  gri bir yelek harika bir görüntü vermektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git