İpekyol Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri

İpekyol Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri
4 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 707 kez okundu.

Bir dünya markası haline gelmiş olan “İpekyol”, gerek giyim kategorisinde gerekse aksesuar kategorisinde oldukça başarılı bir kalite yakalamış durumdadır. Bu kalitenin farkında olan ve kombinini İpekyol ile yapan bayanlar kolay bir şekilde şık bir görünüm elde edebilirler. Özellikle çanta ve ayakkabı kategorisinde iddialı olan İpekyol, uygun fiyatları ile de kendini çokça sevdirmektedir.

İpekyol çanta modelleri nelerdir?

2016 İpekyol Bayan Çanta Modelleri

İpekyol, herhangi bir kalıba sabit kalmadan çok çeşitli çanta modelleri üretmektedir. Bu markanın; çiçekli, sade, düz renkli, kısa kulplu, uzun kulplu, ağzı büzgülü ve cüzdan detaylı modelleri bulunmaktadır. Tasarım konusunda hayli başarılı üretimler yapan markanın, İpekyol.com.tr adresinde mevcut olan modellerinde uyguladığı indirimlerde görülebilmekte ve satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

İpekyol çanta modellerinin fiyat aralığı nedir?

Gelir seviyesi orta olan kişilerin bile rahatlıkla alabileceği lüks tasarımları olan fakat fiyat konusunda makul fiyatlar sunulan sitesinde ve mağazalarında İpekyol bayan çanta modellerinin fiyat aralığı; 90 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Çanta üretiminde kullanılan malzemelerin kalite oranı oldukça yüksektir ve bu orantı da sağlamlığı uzun süre devam edebilmektedir.

İpekyol ayakkabı modelleri nelerdir?

2017 İpekyol Bayan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı konusunda çok çeşitli tasarımları bulunan İpekyol’un ayakkabı için sandalet, düz ayakkabı, espadril ve topuklu ayakkabı modelleri üretilmiştir. Günlük hayatta kullanımı oldukça rahat olan İpekyol bayan ayakkabı modelleri, gece davetleri için de rahatlığını korumaktadır. Aynı şekilde İpekyol bayan çanta modelleri için yapılan satın alma işlemleri, İpekyol ayakkabı modelleri adına da İpekyol.com.tr adresinde geçerlidir.

İpekyol ayakkabı modellerinin fiyat aralığı nedir?

Bu aralar ilkbahar/ yaz sezonunu karşılayan ve bu anlamda büyük bir indirimde olan İpekyol, ayakkabı kategorisinde de büyük bir indirim yapmıştır. Çoğu ayakkabının neredeyse yarı fiyatına satıldığı sitede, ortalama fiyat aralığı 130 TL ile 280 TL arasında değişmektedir.

İpekyol bayan çanta ve ayakkabı modelleri ile nasıl bir kombin yapılabilir?

Eğer gündüz yapılan bir davete gidiliyorsa kesinlikle düz ayakkabı tercih edilmelidir. Ayakkabı ne kadar sade ise çanta bir o kadar renkli ve desenli kullanılabilir. Yine İpekyol markasına ait çanta ve ayakkabılar ile uyumlu giyim kategorisine bakılabilir. Bu şekilde oluşturulacak kombin fiyatı ortalama 400 TL ile 600 TL arasında olacaktır. Bu rakama; ayakkabı, çanta, pantolon ve gömlek dahildir. Hatta uygun fiyatlı ürünler tercih edildiği takdirde aksesuar alımı da fiyat aralığına dahil edilebilmektedir.

Gece davetlerine katılmak için seçilecek olan topuklu ayakkabılar ve daha küçük portföy çantalar ile oluşturulacak kombinlerin elbise veya etek gibi giyim seçenekleri daha kolay olmaktadır. Bu anlamda yapılacak kombinin İpekyol açısından fiyat aralığı 400 TL ile 650 TL arasında olabilmektedir. Yine aksesuar alımı bu fiyat aralığına rahatlıkla dahil edilebilmektedir. Rahatlık ve şıklık arzusu; İpekyol bayan ayakkabı ve çanta modelleri ile kolayca bulunabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git