INSTRUMENT 1, Tüm Enstrümanları Bir Araya Topluyor

INSTRUMENT 1, Tüm Enstrümanları Bir Araya Topluyor
6 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 113 kez okundu.

INSTRUMENT 1 Nedir? INSTRUMENT 1 neye yarıyor?

Bir çok yaratıcı fikri ve projeyi destekleyen Kickstarter bağış platformu bu sefer daha ilginç ve güzel bir proje ile diğer çalışmaları gölgede bırakacak bir cihazı lanse ediyor.Bu cihazımız müziğe ilgi duyanlar ve müzikle ilgilenenler için. Müzikle ilgileniyorsanız, amatör veya profesyonel olmanız önemli değildir. Bu cihaz tam da size göre:

INSTRUMENT 1. INSTRUMENT 1 cihazı farklı müzik aletlerini bir araya topluyor ve bir arada çalma imkanı sunuyor.

Çoğu insan tarafından müzik bir hobi,huzur verici bir etkinlik ve terapi olarak görülür.Farklı tarz ve biçimlerdeki müziklerin insan gelişimine katkıda bulunduğuna inanılır.Bu müzik pazarına katılmak isteyen bir proje olan INSTRUMENT 1 kendi çapında çalışmalar yapıyor ve diğer müzik aletlerini sadece bir cihazda toplamanızı sağlıyor. INSTRUMENT 1, şuan için piyano,gitar,keman ve violin çalgılarını desteklemekte. Fakat her geçen gün daha da gelişeceğine dair vaatler verilen bu cihaz şuan için bağış toplama aşamasında.Ayrıca tabletiniz,akıllı telefonunuz ve bilgisayarınız ile de uyumlu çalışabilmekte.

INSTRUMENT 1 çalışması şuan Kickstarter üzerinden 75 bin dolar hedefle açılışa sunuldu ve yüksek gelirler elde etmeyi başardı ve hedefini 150 bin dolara çıkardı. Bu cihaza sahip olmanız için elinizi cebinize atmanız gerekiyor. Tahmini olarak 350 dolara pazara çıkacak olan cihazın ülkemizde daha yüksek bir fiyata satılması bekleniyor. Müzikle ilgilenen insanların ilgisini çekecek cihazın şimdiden takipçileri oluştu bile…

Yazan : Alican KÖSEDAĞ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git