İngiliz Karbonatı ile Zayıflamak Mümkün mü?

İngiliz Karbonatı ile Zayıflamak Mümkün mü

İngiliz Karbonatı ile zayıflamak artık mümkün. İngiliz karbonatı nedir? Son günlerde karbonat diyeti hakkında birçok bilginin internette bulunduğu gözlerden kaçmamaktadır.

Özellikle internet üzerinde bulunan yorumlara bakılacak olursa derli toplu olarak İngiliz karbonatı tüketilmesi durumunda ekstra bir diyet programına gerek kalmaksızın çabucak zayıflamanıza imkân sağladığı yorumları bulunmaktadır. Peki ancak İngiliz karbonatının farkı nedir? Gerçekten İngiliz karbonatı zayıflamaya yardımcı oluyor mu? Benzeri soruların yanıtlarını sizler için araştırdık.

Bilindiği üzere karbonat daha fazla bakkallarda ve marketlerde satılan hali ile akıllara gelmektedir. Bazı durumlarda bu karbonatların saf halde bulunmadığı ve içerisine katkı malzemesi yerleştirilebilmesi de söz konusu olduğu için eczanelerde satılan saf karbonatların alınması daha yararlı olacaktır.

İngiliz karbonatı en basit eczanelerden alınabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığı zaman normal karbonattan pek farkı yokmuş gibi görülen İngiliz karbonatının bilhassa karbonat diyeti yapmak istediğiniz zaman tercih edilmesi gerektiğinin altını çizelim.

İngiliz Karbonatı ile zayıflama

Asidik ortamda bulunan bedeninnizi alkaliye çevirerek rahatlamasına yardımcı olduğu biliniyor.

Abartılmadan kullanılması halinde kilo verdiriyor ve mideyi rahatlatıyor.

Antiasit özelliği vasıtası ile mide yanması gibi problemlerda da İngiliz karbonatından yararlanılabiliyor. Aynı zamanda normal oranda tüketilmesi halinde bedeninuzun daha sağlıklı olmasına yardımcı olduğu da biliniyor.

Diğer yararlarından bahsedecek olursak ingiliz karbonatının dişleri beyazlatıcı etkisi olduğu bilinmektedir.

Bunun yanı sıraingiliz karbonatı iştah açar ve günlük hayatta halı temizliğinde de karbonattan yardım alabileceğinizi söylemekte yarar bulunmaktadır.

İngiliz karbonatı ile alkali su nasıl hazırlanır?

Karbonatın günlük tüketim tavsiyesi bir su bardağı içerisinde bir çay kaşığı biçimindedir. Ilık su ile içilmesi tavsiye edilir.

Pek güzel bir tadı bulunmadığı için sıcak suya karıştırdığınız zaman erken bıkabilirsiniz. Aynı zamanda uzun yıllar boyunca mide yanmasına karşı bir çay kaşığı karbonatı olduğu gibi içip sonrasında su içtiğim zaman çok yararını gördüğümü söyleyebilirim.

İngiliz karbonatının fiyatı  ne kadar

Farklı markalar ve farklı paketlerde satılmasına rağmen ortalama bir fiyat verecek olursak İngiliz karbonatının 3 tl ile 6 tl arasında fiyatlara satıldığını söylemek mümkün olabilir. Bunun dışında şayet bu karbonatla zayıflamak istiyorsanız netlikle eczanelerden almanızı öneriyoruz.

Kabartma tozu gibi kullanmak istiyorsanız bakkallarda satılan İngiliz karbonatlarından da yardım alabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde İngiliz karbonatı diyeti ile nasıl zayıflanır gün gün yazdığımız bir günlük ile karşınıza çıkacağım.