İnci Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri

İnci Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri
27 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.151 kez okundu.

En kaliteli ve en uygun fiyatlara sahip olan markalardan biri İnci için pek çok detay söz konusudur. Öncelikle ihtiyaçlara yönelik tasarımlar yapan ve gösterişten öte kişiye hitap etmesi detayını önemseyen markanın kadın, erkek ve gelin damat tasarımları bulunmaktadır. İnci bayan çanta ve ayakkabı modelleri arasında kendine yer bulan büyük, küçük her türlü çanta modeli yüksek bir ilgi oranına sahiptir. Çanta tasarımına nazaran ayakkabı tasarımlarında daha da titiz davranan İnci, tüm koleksiyonlarını resmi web sitesinde sergilemiştir. Ayrıca indirimli fiyatları ve yeni kayıt olan kullanıcılarına da yapmış olduğu ekstra indirimler sayesinde kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. İnci bayan çanta ve ayakkabı modelleri arasında en çok ilgi gören tasarımlar topuklu ayakkabılar üzerinedir. Aynı şekilde çanta modelleri arasında da clutch olarak yer bulan ince ve hafif büyük portföyler yer almaktadır.

İnci bayan çanta ve ayakkabı modelleri nelerdir?

İnci Bayan Çantalar

Bayan kategorisinde tüm tasarım imkanlarını kullanarak üretim yapan ve üretimlerinde tamamen deri işçiliği ile tasarımlarını oluşturan İnci, ayakkabı modellerinde her türlü detaya koleksiyonunda yer vererek çalışmalar yürütmüştür. Bu modellerin neredeyse çoğu deridir ve süet tarzında ki modelleri de oldukça ilgi görmektedir. Neredeyse 100 yılı aşkın bir ayakkabı tasarımı kariyeri bulunan İnci markasının her zaman özel detaylara yer veren çalışmaları olduğu resmi adresinde görülebilmektedir. Hemen hemen her şehirde bir mağazası bulunan İnci’nin, fiyatları da oldukça uygundur. Çanta modellerinde de deri tasarımlar görülebildiği gibi, süet tasarımlar da sıklıkla görülmektedir. Şık bir kombin üzerine tamamlanacak ayakkabı ve çanta modelleri İnci mağazalarında kesinlikle bulunabilecektir.

İnci bayan çanta ve ayakkabı modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Online internet sitesi ve yüzü aşkın mağazası bulunan marka İnci için belirlenen ortalama fiyat aralığı 100 TL ile 900 TL arasında değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda İnci bayan ayakkabı ve çanta modelleri olarak sadece çanta koleksiyonunda görülen ortalama fiyat aralığı 60 TL ile 500 TL arasında değişiklik göstermektedir. Sezonu biten ürünlerde yüksek indirim oranları görülmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git