Hotiç Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri-Fiyatları

Hotiç Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri-Fiyatları
2 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 1.165 kez okundu.

Dünyaca ünlü yıldızların isimlerini vererek tasarlanan ayakkabı modellerinin Hotiç markasına özgü bir durum olduğu rahatlıkla söylenebilmektedir. Türkiye’de bu girişimi ilk kez yapan ve oldukça başarılı bir sonuç yakalayan Hotiç, bayan ürünlerinde olduğu kadar erkek ürünlerinde de yüksek bir başarı elde etmiştir. Hotiç bayan çanta ve ayakkabı modelleri kategorisinde, neredeyse her yaştan bayanın kendine uygun bir model bulabilmesi için geniş bir koleksiyon vardır. 2016 yaz sezonu için hazırlanan spor ayakkabılar dahil tüm topuklu ayakkabılar, topuk boyları ve önü açık- önü kapalılık durumu göz önüne alınarak tasarımlar yapılmıştır. Türkiye’nin çoğu yerinde mağazası bulunan Hotiç, mağazaya gitmeyi gerektirmeden Online bir şekilde internet sitesinden alışveriş imkanı da sunmaktadır.

Hotiç bayan çanta ve ayakkabı modelleri nelerdir?

Hotiç Bayan Çantalar

Tarz anlayışı geniş olan ve her kitleye hitap edebilecek şekilde ürün tasarlamaya özen gösteren Hotiç, Türk markası olması bir yana kullanılan malzeme itibari ile de oldukça sağlam ayakkabılar üretmeye devam etmektedir. Bu sektörde yüksek bir başarı oranı yakalayan marka Hotiç’in, belirlenen bayan çanta ve ayakkabı modelleri için tasarımları eski sezonlara göre çok farklı değildir. Ayakkabıların rahat ve ortopedik olmasına özen gösteren markanın bu anlamda pek çok müşteri kazandığı söylenebilir. Genel olarak taşlı ve simli düztaban ayakkabılar dahil, mini topuk diye adlandırılan orta yaşa hitap eden ayakkabı tasarımları da koleksiyonda bulunmaktadır. Hotiç bayan çanta ve ayakkabı modelleri arasında belirlenen büyük çantalara nispeten daha mini portföy çantalar koleksiyonda yerini almıştır. Yine orta boyutlara sahip ve kullanıcı için çok büyük olmayacak tarzda çanta modelleri de Hotiç bünyesinde yer bulmuştur.

Hotiç Bayan Ayakkabı Fiyatları

Hotiç bayan çanta ve ayakkabı modelleri için belirlenen ortalama fiyat aralığı nedir?

Tüm mağazalarında sabit bir fiyat politikası uygulayan Hotiç, sezon sonlarında veya sezon başlarında yapılan indirimler sayesinde 100 TL’ye kadar düşen modelleri görülmektedir. Genel olarak Hotiç bayan ayakkabı ve çanta modelleri için belirlenen fiyat aralığı 250 TL ile 1000 TL arasındadır. Resmi adresinde yapılan indirimler dolayısı ile 558 Liralık bir ayakkabının 167 TL’ye kadar düştüğü görülebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git