Hippi Gelinlik Modelleri 2016-2017

Hippi Gelinlik Modelleri 2016-2017
3 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 696 kez okundu.

Askılı straplez tarzın en çok görülen modellerinden biridir. Yeni trendlerin ortaya çıkmasıyla düğünlerin yapılacağı mekanların çeşitliliğinin arttığını görüyoruz. Birçok gelinlik günümüzde daha göze batan dizaynlarda tasarlansa da uzun zamandır kullanılan ama son zamanlarda popüler trendler arasına giren bir gelinlik modeli var. Hippi tarzı gelinlik tasarımları. Bu tasarımlar gelinin bedenini saran boyundan askılı ve rahat hareket edilebilen modeller olarak tasarlanıyor. Gelinliğin öncelikli aksesuarları mevsimsel çiçekler.

Özellikle yaz sezonunda daha çok tercih edilen açık hava ve kır düğünlerinde gelin adayları konseptlerini 1970’ler dönemindeki hippi moda tarzında tasarlamayı tercih ediyor.

Hippi Gelinlikler

Yeni Moda Sadelik Ve Şıklık

Klasik tasarım gelinliklerde taş aksesuarlı eklemeler veya taşlarla bezenmiş bir figürleri sıklıkla görüyoruz. Hippi gelinlik modelleri tasarımları sanıldığının aksine tamamen taşsız bir yapıya sahip değil. Özellikle kumsalda yapılan düğünlerde gelinin isteğine bağlı olarak gelinliğin yakasına duvağına veya etek kısmına deniz kabuğu ve benzeri konseptlerde taşlar kullanılabiliyor. Bu gelinliği diğer biz özelliği de duvak yerine daha çok şapka kullanılıyor. Bu gelinliği giydiğiniz taktirde saçın gelinliğe uygun olarak en doğal haliyle bırakılması öneriliyor.

Hippi Gelinlik Fiyatları

Gelinliğin beyaz renkte olması günümüzde artık beklenmiyor. Bu nedenle bu tarz bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız renk ve tasarım bakımından önünüzde birçok seçenek olduğunu fark edeceksiniz. Boyundan askılı modellerin daha çok kullanıldığı şık hippi gelinlik modellerinde kol aksesuarı olarak büyük taşlı veya uzun ipe sarılmış sade bir tasarım kullanabilirsiniz.

Ayakkabı seçeneği göz önüne alındığında bazı gelinler bu gelinliğin altına topuklu ayakkabıyı tercih etmiyor. Bu tercih düğünün nerede yapıldığı veya gelinin ne hangi ayakkabı tarzını giymek istediğine göre değişiklik gösterebilir. Gelinliğin rengi açısından beyaz dışında bir renk tercih ediyorsanız kum beji veya kum rengi gelinliklere göz atabilirsiniz. Kum rengi tonları hem gelin olarak kullanıcıya hem de düğünün atmosferine farklı bir hava katacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git