Herkesin Gözdesi Mobil Tablet Tanıtımı

Herkesin Gözdesi Mobil Tablet Tanıtımı
21 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 142 kez okundu.

Teknoloji geliştikçe biliyorsunuz ki birçok şey değişti dünyamızda. İlk başta kocaman bilgisayarlar varken, artık şimdi ince ve LCD ekranı olan kaliteli masa üstü bilgisayarı var ve ondan daha küçük olarak tabletler var.

Tableti ilk çıkaran zaten Apple olmuştu ve ondan sonra neredeyse bütün firmalar tablet çıkarmaya başladı.

O kadar ilginç bir hareket ve hızdı ki, kimse yetişemedi. Şimdi ise mobil tabletler. Artık herkes her şeyi mobil tablet üzerinden yapıyor. Gazetesini okuyor, kitabını okuyor, habere bakıyor ve aklınıza gelebilecek her şeyi yapıyor. Eskiden her sabah gazete okunurken, artık şuan herkes her sabah elinde çay veya kahve ile tabletten haber okuyor.

Mobil tablet portatif ve işe yarar bir şeydir fakat öyle bir teknoloji ki her şeyi içine sığdırmış. İnternete girebiliyorsunuz, televizyona bile bakabiliyorsunuz, film izleyebiliyorsunuz, araştırmalarınızı ve her şeyi yapabiliyorsunuz.

O kadar ilginç bir teknoloji ki, eskiden sadece filmlerde gördüğümüz şeyler artık gerçek oldu. Özellikle daha kaç yıl önce, Tom Cruise’un Görevimiz Tehlike filmi çıktığı zaman, dokunmatik ekran orada görünmüştü ve demiştik ki, yakında bunlarda çıkacak ve çıktı, çok uzun sürmedi.

Bu yüzden teknolojinin hızlı bir şekilde geliştiğini görebiliyoruz ve mobil tabletlerde sürekli olarak gelişiyor ve yeni türleri çıkıyor. Kimse durduramıyor, çünkü mobil tablet çıkaran kişiler, acaba insanların işine ne yarar, mobil tabletlerde ne olması gerekir diye düşünerek yapıyorlar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git