Harika El İşi Örgü Fikirleri

Moda dünyası her gün yeni ve taze fikirler ile karşılaşırken, bazı tasarımcılar basit bir örme ya da örgü modeli ile harika bir stil oluşturabiliyor.

El işi örgü tasarımları son dönemde oldukça gözde. Basit örgü modellerinden çok daha kompleks örgü modellerine bu yılın yeni trendine her yerde rastlamak mümkün.

Mesela desenli bir örgü ile kaplanmış hasır çantanız ile kadınsı ve şık bir stile kolaylıkla sahip olabilir ve içerisine sahilde ihtiyaç duyacağınız her türlü aksesuarınızı kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Yazlık hasır plaj çantanız hem size özgü hem de harika görünebilir. Aşağıda galerimizden ince bir örgü detayının basit bir hasır çantayı ne denli harika bir tasarıma dönüştürdüğünü görebilirsiniz.

Çantalar kadar el işi örgü modelleri ve el işi örgü tasarımları ile kot ceket, yazlık terlik, cüzdan ve harika küpelere sahip olabilirsiniz. Elinizde bulunan ya da uygun fiyata satın alabileceğiniz basit eşyaları birer moda harikasına dönüştürebilir; eskiyen ya da giymekten sıkıldığınız kot ceketinizi, üzerine el işi bir model örerek yenileyebilirsiniz.

Yorumlarda en hoşunuza giden el işi örme modeli uygulamasını paylaşmayı unutmayın.