Güpür İşlemeli Tesettür Abiyeler 2017

Güpür İşlemeli Tesettür Abiye

Tesettür giyinmek abiye ve şık giyinilmeyecek anlamına gelmemektedir. Hem görüşlerinden taviz vermeden hem de şık ve süslü giyinmeyi sağlayan ve tesettürlü hanımlara pek çok seçenek sunan piyasada değerli ve önemli giyim markaları yer almaktadır. Bu markalar arasından kendinize en uygun olanı seçebilir ve tarzını oluşturabilirsiniz.

Güpür İşlemeli Yeni Abiyeler

Mezuniyet, nişan, düğün ve önemli günlerde şık görünmek ve göz alıcı seçkin tarzını ortaya koymak isteyen hanımların tercihi güpür işlemeli abiye tesettür modelleri olmaktadır. Kumaşı, tarzı ve fiyatı ile seçkin markalarda yer alan modeller göz alıcı ve büyük beğeni toplayan uyumları ve kalitesiyle geniş bir yelpazede yer almaktadır. Bu çeşitliliğin arasından kendi seçimlerinizi de yapabilirsiniz.

Güpür işlemeli abiye tesettür modelleri daha çok vücutları orantılı ve ağır olan giysiyi taşıyabilecek normalden uzun hanımlar tercih etmeli ve ayakkabısı şalı ya da örtüsü ile çantasını ve takacağı aksesuar takıları kombinleyenler tercih etmelidir. Renk uyumu ve model uyumu şıklıkta önemli bir konudur. Şık giyinmek için şartların başında pahalı giyinmek değil uyumlu ve vücut tarzına ölçülerine uygun modelleri ve renkleri seçmek çok önemlidir. Vücut tipine ve giyilecek ortama uygun renk ve modelleri tercih etmeli mevsime ve hava durumuna göre giyinmelidir.

2017 Güpür İşlemeli Tesettür Abiye

Abiye giyinmek adına eski saraylardan fırlamış taşlı avizeler gibi ışıltılara, parlak göz alıcı renklere, çok abartılı modellere ihtiyaç yoktur. Tarza ve vücut tipine göre seçilecek basit bir model ille de çok şık ve tarz olmak mümkündür. Önemli olan doğru renk doğru model ve doğru tarzı belirlemektir. Bu sayede daha çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Abiye tesettür modelleri ile kendi tarzınızı da oluşturabilir ve görsel olarak farkınızı da ortaya çıkarabilirsiniz.