Gucci 2017 Sonbahar Çanta Modelleri

Gucci 2017 Sonbahar Çanta Modelleri
8 Mart 2017 tarihinde eklendi, 615 kez okundu.

Gucci Çantalar Göz Kamaştırdı

 

Gucci çanta modelleriyle 2017 Sonbaharı’na damgasını vurmaya hazırlanıyor. Tasarımcı Alessandro Michele kreatif liderliğe geldiğinden beri, Gucci’nin adımlarını kestirmek iyice zorlaştı. Çarpıcı ve hızlı tasarımlar, Gucci’nin başarısının arkasında yatan çeşitlilik ile birleşince, markanın takipçileri kadar modacılar için bir sonraki adımı görmek kolay olmuyor. Tabi bu da tasarımlara oldukça heyecanlı ve dinamik bir görünüm kazandırıyor. Her şeyin bir yapbozun parçaları gibi bir araya geldiği, şaşırtıcı şık Gucci çanta tasarımları bu yılda bizleri bekliyor.

Gucci kreatif direktörü Michele, markanın geçmişine açıkca göndermeler yapan modelleri çok seviyor. Bu aslında oldukça mantıklı bir adım, bir yandan risk alan ve çabuk değişen tasarım kodları kullanırken, bunları geçmişte sevilen Gucci tasarımlarına göndermeler ile birleştirmek Michele’nin tasarım zekasını gösteriyor.

Geçtiğimiz hafta Milan’da yapılan Gucci 2017 Sonbahar tanıtımında Gucci Bamboo, çanta modelleri ile etkinliğin merkezindeydi. Etkinlikte tanıtılan Michele’nin omuza takılan askılı çanta modelleri de görülmeye değer doğrusu.

Kahvenizi yanınıza alsanız iyi olur, oldukça şık ve uzun bir Gucci çanta şöleni sizi bekliyor 🙂

Gucci 2017 Sonbahar çanta modellerini aşağıdan görebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git