Gratis 2017-2018 Kış İndirimleri

Gratis 2017-2018 Kış İndirimleri
7 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 50 kez okundu.

Birçok mağazasıyla ülkemizde faaliyetlerine devam eden kişisel bakım marketi Gratis zaman zaman hem sezon içinde hem de özel günlerde indirimler yapmakta. Bu indirimler ile müşterisini mutlu etmeyi amaçlayan firma, Gratis 2017-2018 kış indirimleri ile müşterilerine ulaşıyor.

Bayanlara hitap eden Gratis, pek çok özel günde indirimler yapıyor. Bu günler arasında anneler günü, sevgililer günü ve dünya kadınlar günü gibi çeşitli özel günler bulunmakta. Bununla birlikte hemen hemen tüm firmaların yaptığı gibi Gratis 2017-2018 kış indirimleri de düzenlemekte. Bu indirimler bazen bir hafta sürdüğü gibi bazı zamanlarda ise sadece birkaç günlük bir periyodda olabiliyor. İndirim yapılan ürünlerde genellikle %40 ve %50 arasında indirimler yapılıyor.

Kış İndirimleri Ne Kadar Sürüyor?

Gratis, bayanlara hitap eden ürünler sattığı için indirim günlerinde bazı ürünlerin çabuk bir şekilde tükenmesi sıklıkla görülmekte. Bu bakımdan indirim gününde almak istediğiniz ürün için çok fazla vakit kaybetmemekte fayda var. Gratis 2017-2018 kış indirimleri bu yıl 1 Aralık 2017 ve 4 Ocak 2018 tarihleri arasını kapsayan uzun bir dönemi kapsıyor. Geçtiğimiz günlerde de bununla ilgili olarak bir katalog yayınlandı.

Ellerinde Gratis kart olan kişiler bu kart sayesinde indirimlerden faydalanabiliyorlar. Gratis kart ile alabileceğiniz indirimleri ürünleri firmanın internet sayfası üzerinden öğrenmek mümkün. Sürekli olarak güncellenen ürünler, tükenmedikleri sürece indirimde kalmaya devam ediyorlar. Gratis kart sahipleri bu kartları sadece indirimli alışveriş yapmak için kullanmıyorlar. Özellikle AVM’lerde bulunan Gratis’in anlaşmalı olduğu fast food mağazalarından da indirimli olarak alışveriş yapabiliyorlar. Bununla birlikte yine anlaşmalı acentelerle yurtiçi ve yurtdışı tatil seyahatlerinde de indirim hakkı kazanıyorlar. Gratis kart almak için Gratis’in internet sayfası üzerinden başvurmak yeterli.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git