Fırfır Trendi Her Yerde

Fırfır Trendi Her Yerde
12 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 125 kez okundu.

Fırfır Trendi Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Fırfırlı elbiseler bu yazın en romantik trend haline geldi bile. Fırfırlı etek, fırfırlı pantolon, fırfırlı tunik, fırfırlı, bluz ve gömlekler şimdilerde her yerdeler. Çanta ve ayakkabılar dahi fırfırdan nasibini almış görünüyor.

2017 yaz modasının bu günlerdeki en göze çarpan trendi fırfırları mağazalardan, moda sitelerine, dergilere kadar her yerde görmek mümkün. Üstelik moda trende ayak uydurması o kadar kolay ki. Göz alıcı bir stile sahip olmak için kendinizi baştan ayağa değiştirmenize gerek yok. Farklı stillere uygulayabileceğiniz fırfırlı bir bluz örneğin, şıklığınızı baştan aşağı oluşturabileceğiniz bir nokta olabilir.

Fırfırlı elbise ve giysiler seçerken hangi bölgenizi ön plana çıkarmak istediğinizi düşünün. Fırfır bulunduğu bölgeye hareket ve değer katacaktır. Eğer geniş omuzlu bir yapınız varsa fırfırlı bir parça bu bölgenin etkisini katlayacağı için tercih etmemeniz gerekir. Ayrıca fırfırlı parçalar kullandığımız zaman aksesurlardan uzak durmamız, şıklıkla rüküşlük arasında ince çizgiyi yitirmemizi engelleyecektir.

Özellikle günlük yaşamda kot pantolon ile birlikte tercih edilecek fırfırlı bi parça elbise stil ve şıklığınızı tamamlamaya yetecektir.

Bu yazın trendleri olan mavi beyaz gömlek, açık omuzlu bluzlar fırfırla bir araya gelince gerçekten harikalar oluşturuyor.

Fırfırlı elbiseleri günlük yaşamda tercih edebileceğiniz gibi, düğün, nişan, kına gibi özel törenlerde ve romantik anlarınızda tercih edebilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git