Fırfır Detaylı Abiye Elbise Modelleri

Fırfır Detaylı Abiye Elbise Modelleri
18 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 921 kez okundu.

Fırfırlı Abiye Albise Modelleri ve Resimleri

Kadınlar elbise seçiminde genellikle elbisenin güzel olmasının yanı sıra vücut ölçülerine uygun olup olmadığına göre de iyi değerlendirmelidir.

Bu modeller arasında kusurlarınızı kapatmanız için mükemmel bir fırsat olan fırfırlı abiye elbise modelleri de yer almaktadır.

Vücut tipine uygun olmayan bir elbise sizi olduğunuzdan daha kilolu veya daha kusurlu gösterebilir. Bu nedenle önce kendinizi tanımalı ve buna göre elbise seçimi yapmalısınız. Kadınlar günlük hayatta ve özel günlerinde sıklıkla farklı elbise modellerini tercih etmektedirler. Straplez elbiselerden balon elbiselere kabarık elbiselerden balık elbiselere kadar pek çok model kadınların beğenileri için farklı şekillerde tasarlanmıştır.

Fırfırlı uzun abiye elbise modelleri

2016 Fırfırlı uzun abiye elbise modelleri:

Abiye elbiseler düğün, nişan gibi özel günlerde tercih edilen şık elbiselerdir. Kadınlar tarafından güçlükle karar verilen bu elbiselerde model çeşitliliği oldukça fazladır. Son zamanlarda özellikle kusurları kapatması nedeniyle fırfır detaylı elbise modelleri çok fazla tercih edilmektedir.

Sıklıkla göğüs bölgesinde kullanılan detaylar çok büyük göğüs ölçüsüne sahip kadınlar için bir kapatma faktörü olurken küçük ölçülere sahip kadınlar için de elbiseyi hareketlendirmektedir. Çok sadelikten hoşlanmayan kişiler için bu elbiseler ideal bir tercih olabilir.

Uzun elbiselerin zarafetini yaşatacak olan bu modeller ile dikkat çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Fırfırlı kısa abiye elbise modelleri

Kısa elbiseler gösterişli bir hava yaratmak için genellikle bir dantel, tül veya fırfır gibi detaylarla hareketlendirilirler. Eğer siz de ilgi odağı olmak istiyorsanız  fırfırlı kısa elbise modelleri ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Genellikle etek kısmına uygulanan fırfır detayları kimi zaman göğüs kısmında kimi zaman da bel kısmına doğru inen şekilde elbiselere uyarlanmaktadır. Fiziğinize uygun şekillerde karar verebileceğiniz elbise modellerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Fırfır detayları kusurlarınızı kapatabildiği gibi yanlış bölgelerinizde kullanırsanız sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterme ihtimali de bulunmaktadır.

Özellikle göğüs bölgesinden belinize inen fırfır detayları eğer göbek bölgenizde fazlalıklarınız varsa o bölgeye dikkat çekeceğinden vücut tipinize çok uygun olmayacaktır.

Siz de kendinize en uygun elbise modelini belirlerken hangi bölgelerinizden rahatsız oluyorsanız buna göre elbise modeli ve rengine karar verebilirsiniz.

Fırfırlı abiye elbise resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git