Fermuarlı Ferace Modelleri ve Fiyatları

Fermuarlı Ferace Modelleri ve Fiyatları
28 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.694 kez okundu.

Tesettürlü bayanların dış giyim anlamında tercih ettiği modeller “ferace” olarak adlandırılmaktadır. Feraceler düğmeli olarak tasarlandığı gibi, fermuarlı olarak da tasarlanabilmektedir. Fermuarlı modellerin avantajları; giyim kolaylığı ve düz bir görünüm sağlaması gibi özelliklerle sıralanabilmektedir. Her yaşa hitap eden fermuarlı ferace modelleri, farklı renkleriyle de çeşitlilik sağlamaktadır.

Fermuarlı Ferace Fiyatı 2016

Pelerin detaylı, taş detaylı veya tül takım detayları bulunan fermuarlı ferace modelleri; tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği modellerden bazılarıdır. Bu tür modeller yaz kış olmak üzere her mevsim kullanımı uygun olan modellerdendir. Her şehirde kolaylıkla bulunabilen fermuarlı ferace modelleri, İnternette bulunan alışveriş sitelerinde de rahatlıkla bulunabilir. Uygun fiyatları ile tercih sebebi olma düzeyini yükselten modellerin; farklı renklerde, farklı kumaş kalıplarında ve farklı desenlerde bulunan seçenekleri de mevcuttur.

Fermuarlı ferace modellerinde en dikkat çeken detaylardan biri de dantel kullanımıdır. Dantellerin feracelerin uç kısımlarına işlenmiş olması ile farklılık yaratan modeller; gündelik hayatta kullanılabildiği gibi özel davetlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Fermuarlı ferace modelleri fiyat anlamında ortalama olarak; 70 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Düz renkli ve detaysız ferace modelleri detay işlenen modellere göre daha uygun fiyattadır. Fermuar boyu daha kısa tutulan feracelerin, yırtmaç kısımları daha geniş olduğu için kıyafetleri kombinleme işlemi daha kolay yapılabilmektedir. Fakat fermuar boyu uzun tutulan fermuarlı ferace modelleri de altta kalan kıyafetlerin kombinini önemsiz kılmaktadır. Bu anlamda da tercih edilebilen fermuarlı ferace modelleri bulunmaktadır.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git