Erkekler İçin Düğün Kombinleri 2016-2017

Erkekler İçin Düğün Kombinleri 2016-2017
9 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.291 kez okundu.

Yaz sezonu geri de bırakıyoruz ama evlilikler tüm hızıyla devam ediyor ve evlenmek isteyen genç çiftlerin sayısı her zaman ki gibi çok fazla. Ancak bu özel günde o günün en güzel ve en dikkat çekici kişileri olmak isteyen damat ve gelinler giyecekleri gelinlik ve damatlıklarını nasıl seçmelidirler. Damatlık ve gelinlik alırken nelere dikkat etmeli ve nasıl kombin yapılmalıdır.

Erkekler İçin Düğün Kombinleri

Evlenmek isteyen ve düğün saati yaklaşan beyler için kombin uyumu oldukça önemlidir. Önce ki yıllarda erkekler için pek önemi olmayan kombinenin, günümüzde beyler için önemi olduğunu biliyoruz. Damatlık seçiminde beyler önceki yıllarda standart renkleri tercih ederken, gelinlik ile uyumuna pek önem vermezlerdir. Ancak günümüzde gelinlik ve damatlık modelleri birbiri ile uyumlu olması gerekmektedir. 2016 ve 2017 erkekler için düğün kombineleri için birçok alternatif vardır. Bu alternatiflerin arasında smokin de yer almaktadır. Düğünün yapılacağı konsept de önem taşımaktadır. Yere göre de giyinebilir ve tarzınızı oluşturabilirsiniz. Şık ve modern kesim kombinleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Erkek İçin Düğün Kombinleri 2017

Gelinlik ile uyumlu damatlık modelini seçerken kombin uyumuna dikkat etmek gerekir. Bunun içinde inceleme ve araştırma yapmak yeterli. Birbirinden kaliteli ve uyumlu gelinlik damatlık modelleri bulmak oldukça kolay. 2016 ve 2017 damatlık kombin modelleri ile o günün en şıkı olmak sizin elinizde. Düğün giyiminde mutlaka kaliteye önem vermeli ve seçiminizi ona göre yapmalısınız.

Siyah ve lacivert damatlık modelleri büyük ilgi gördüğü önceki yılların aksine günümüzde beyaz ya da kırmızı damatlık modelleri de tercih edilmektedir. Klasik kesim yerine spor ve dar kesim damatlık modelleri tüm beylerin artık ilk tercih olmaktadır. Ayrıca kıyafetin içerisinde kendinizi rahat hissetmenizde önem taşımaktadır. Dar kıyafetler içerisinde rahat hareket edemeyebilir ve sıkılabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git