En Trend Tesettür Gelinlik Modelleri ve Resimleri

a-kesim-tesettur-gelinlik-modelleri-2016-150x150

Tesettür Gelinlik Modelleri

Yıllar boyunca birçok genç kızın hayali olan evlilik oldukça heyecan verici ve muhteşem bir duygudur. Bu duygumuzu anlamlandıran bir diğer parça ise düğünlerimizde giydiğimiz gelinliklerimizdir. Kadınların bembeyaz bir melek gibi göründüğü gelinlikler artık usta modacıların ellerinden çok daha modern olarak tasarlanmaktadır. Her yıl odluğu gibi bu yıl da birbirinden şık ve tasarım harikası gelinlikleriyle 2016 tesettür gelinlik modelleri birçok gelin adayının beğenisini kazanmayı başarmıştır. Modern görünüşlerinin yanı sıra oldukça hoş ve şık tarzları birçok tesettürlü gelin adayını gelinlik seçimi sıkıntısından kurtarmaktadır.

A kesim gelinlik modelleri

2016 A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

Birçok tesettürlü gelin adayının yıllardır değişmeyen tercihi olan A kesim gelinlikler özellikle belinizin inceliğini ön plana çıkartmasının yanı sıra fazla olan basenlerinizi de profesyonel bir şekilde kapatarak çok daha zayıf ve fit durmanızı sağlamaktadır. Düğün gününüzde muhteşem bir görünüme sahip olmak istiyorsanız A kesim gelinlikler ilk tercihleriniz arasında yer almalıdır. Özellikle uzun bir duvak ile süsleyeceğiniz bu gelinliklerinizde kullanılan inci detayları da oldukça zarif ne naif bir duruş katmaktadır.

Dantelli gelinlik gelinlik modelleri

 

2016 Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

Son yılların en çok tercih edilen ve beğenilen gelinlik modelleri arasında yer alan dantelli gelinlik modelleri modern duruşuyla birlikte oldukça şık ve sade bir gelinliktir. Özellikle kollarda kullanılan dantel detayları ile tesettürlü kadınların beğenisini kazanan dantelli gelinlikleri dantelli gelin ayakkabıları ile kombin yaparak çok daha zarif görünebilirsiniz. 2016 yılında da dantel detayları birçok gelinlikte yer almaktadır ve modacılar bu yıl da dantelin oldukça moda olduğunu konuşmaktadır. Başörtünüzde ve duvağınızda kullanacağınız ufak dantel detayları da yine çok daha naif görünmenizi sağlayacaktır.

Fırfırlı gelinlik modelleri

Fırfırlı Tesettür Gelinlik Modelleri

2017 yılının en gözde gelinlik modellerinden olmaya hazırlanan fırfırlı gelinlikler özellikle birçok tesettürlü gelin adayının beğenisini kazanmaktadır.

Gelinliğin eteklerinde bulundurulan fırfırlar dilerseniz belinizden itibaren başlarken dilerseniz de balık model bir gelinlik tercih ederek dizlerinizden itibaren başlayan fırfırlara sahip olabilirsiniz. Eğer siz de bu yılın en güzel gelin adayları arasında olmak istiyorsanız son yılların en moda gelinliklerinden olan fırfırlı gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.