En Trend Kapalı Bluz Modelleri

En Trend Kapalı Bluz Modelleri
28 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.783 kez okundu.

Kapalı Bluz modelleri arasından beğendiğinizi seçmek oldukça zo galiba. Çünkü bütün bluz modelleri birbirinden güzel. Bayanlarımızın kıyafet seçimleri oldukça hassas noktalara değinmekten geçerken, yine muhafazakâr giyim gerçekleştiren tesettürlü bayanlarımız için de en güzel detaylara sahip bluz modelleri, son yılların tercihleri arasında yer alıyor. Sizlere bahsedeceğimiz,  kapalı bluz modelleri çok geniş bir renk kartelasına sahipken, kesim detayları ve kullanımı ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Salaş bluz modelleri

2016 salaş bluz modelleri

Yeşil uzun etekli bluz modelleri

Yine kapalı giyim gerektiren bayanlarımızın tercihlerinden olan, bol kesim ve salaş bluzlar, bu sezonun tercihlerinden olabilir. Her ne kadar yaz aylarında daha açık ve hafif tonlar tercih edilmesi gerekse de, tesettürlü bayanlarımızın tercihleri her zaman koyu yönde oluyor. Bu durumda da moda tasarımcıları, kullanıcıların isteklerine karşılık verebilmek için, siyah, kahve tonları ve koyu lacivert gibi pek çok seçeneğe yer veriyor. Tabi ki üzerinde ki yer alan detaylar da, kapalı bluz modellerine şıklık kazandıranlardan bazıları.

Taşlı bluz modelleri

2016 taşlı bluz modelleri

Biraz daha sade tasarımdan uzak olan, ışıltılı ve göz alıcı bir model tercih etmek istiyorsanız, üzeri taş işlemeli olan modeller sizler için mantıklı bir seçim olabilir. Bu model, siyah ve üzeri gümüş pullar ile süslenmiş bir dizayna sahip. Yuvarlak yuvarlak küçük küçük pullar, en iyi şekilde dizayn edilirken, siyah üzerine işlenmesi de farklı bir hava yansıtmıştır diyebiliriz. Yine yakası kapalı ve yuvarlak olan bu model, geniş kol kesimi ile tesettürlü bayanlarımıza destek oluyor.

Fırfırlı bluz modelleri

2016 Fırfırlı bluzlar

Elbette ki biraz daha farklı detaya sahip olan ürünlerde bulmak zor değil. Hem göğüs kısmında hem de bluzun etek kısmında fırfırlar bulunan bir modelden tercihler yapabilirsiniz. Fırfırların üzerinde de düğme kapama detayları verilirken, şık bir model haline getirilmiştir.

Gömlek yaka bluz  modelleri

2016 Gömlek yaka modeller

Bluzun, bir gömlek modeline yakın olmasını mantıklı karşılıyorsanız, 2017  bluz modelleri arasında yer alan, gömlek yakalı tasarım sizlere yardımcı olabilir. Ana renk kahve tonlarında tercih edilirken, yaka detaylarında ise siyah kullanılarak, gayet şık ve modern bir tasarım haline getirilmiştir.

Kullarında kullanılan kesim detayları da tesettür giyime yardımcı olan kesimlerden bazılarıdır. Tabi ki üzeri taşlı bluz modelleri ve fırfırlı bluz modelleri  de gömlek yaka tasarımına ulaşabilmeniz mümkün olabilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git