En Trend Kalın Askılı Gelinlik Modelleri

En Trend Kalın Askılı Gelinlik Modelleri
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 1.449 kez okundu.

Kalın Askılı Gelinlik Modelleri Tüm genç kızların hayallerini süsleyen birbirinden Şahane gelinlikler arasında üst sıralarda yer alıyor. Dantel askılı,  ince askılı, kollu gibi modellerle genç kızların zevkine hitap ediyor.

Bu yazımızda ise Kalın Askılı Gelinlik modellerini ele alacağız kalın askılı gelinlik modelleri alanında birçok seçeneğe sahiptir dantelli, işlemeli, Fransız dantelli, sırtı açık, tek askılı, dantelli omuz askılı, kabarık prenses modeli, kalın askılı Kemerli gelinlik, düşük askılı gelinlik gibi birçok seçeneği ile genç kızlara seçenekler sunmaktadır.

Kalın Askılı Gelinlikler

Modelleri arasında seçim yapmak oldukça zordur. Çünkü o kadar güzel tasarlanmışlardır ki hangisini seçeceğiniz konusunda zorluk yaşarsınız.

Genellikle Fransız danteli tercih edilen gelinlikler daha fazla istenmektedir. Fransız dantelli Gelinlikler Üstelik bu modellerin birçoğunda gelinliklerde başka aksesuara gerek olmadan da kullanabilirsiniz. Çünkü kullanılan dantel ve işlemeler takılar kadar gösterişli olacaktır.

Kalın Askılı Gelinlikler

Fransız Dantelli  Gelinlik Modelleri

Bayanların hem göz zevkine hem de ruh durumuna hitap ediyor. Kalın askılı gelinlik modelleri genel olarak, Kullandığı kaliteli kumaşlar ve nakış işlemeleri ile gelinliklerine derinlik ve asillik katıyor Özellikle yeni ve Trend tasarımları romantizm İle lüksün bir arada yaratıldığı için, hem göz doyurucu bir tasarım ortaya çıkıyor, hem de giyen bayanın ruhunu daha güzel şekilde yansıtıyor. Tabii gelinliklerin yanı sıra kullanılacak duvak ve saç modelleri de sizi daha hoş bir görünüme taşımaya yardımcı oluyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git