En Seçkin Eşarp Modelleri ve Kombinleri

En Seçkin Eşarp Modelleri ve Kombinleri
29 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.505 kez okundu.

Her yıl, bayanlarımızın en önemli aksesuarlarından olan eşarp modelleri  ve Eşarp kombinleri birbirinden farklı tasarım ile kullanıcılarına sunulurken, yine bu yıl yaz sezonu için en renkli modeller gün yüzüne çıkmaktadır. Yaz renkleri kullanılan, çiçek ve çizgisel desenli modellerin yanı sıra, geometrik desenlere sahip olan, ipek, saten ve sura modeller sizlerin tercihlerinden olacak. Gelin şimdi birlikte modellere göz atalım.

Uzun eşarp modelleri

2016 Uzun Eşarp Modelleri

Genel olarak kare kesimi ile kullanıcılarına sunulan eşarplar, kullanıcının zevkine göre, uzun kesim detayları ile de moda rüzgârlarını estiriyor. Dikdörtgen kesimi ile kullanıcısına yardımcı olan uzun eşarp modelleri, kesim detaylarının yanı sıra, onlarca renk seçeneği ile bu yılın göz atılması gerekenleri arasında yer alıyor.

Püsküllü Eşarp Modelleri

2016 Püsküllü Eşarp Modelleri

Eşarplarda biraz daha detaylara yer vermek gerekirse, 2016 eşarp modelleri, püsküllü eşarplar arasından seçim yapılanlardan olabilir. Eşarp uçlarında yer alan püsküller, sizlere iyi bir şıklık kazandırırken, püskül detay uçlarına takılan inciler ve taşlar, şıklığı daha çok ön plana çıkarmaktadır. Elbette ki eşarp renk ve ten rengi uyumu önemli olurken, esmer ve beyaz tenli bayanların, kendilerine uygun modellerden seçim yapması gerekmektedir.

Çiçekli Eşarp Modelleri

2016 Çiçekli Eşarp Modelleri

Bayanların pek çoğu, eşarp modellerinde çiçek desenlere yer vermek isterler. Gerek sade, gerekse karışık renkler ile oluşturulmuş çiçek desenli modeller, bu yılın tercihleri arasında.

İpek Eşarp Modelleri

2016 İpek Eşarp Modelleri

                Bahsettiğimiz yeni sezon eşarp modelleri, genel olarak ipek modellerden tercih ediliyor. Her ne kadar yumuşak ve kaygan bir yapıya sahip olsa da, parlaklığı ile kullanıcıların istedikleri arasında.

Eğer ki eşarplar, başınızda kayıcı bir özelliğe sahip ve sizleri rahatsız ediyorsa, daha çok yüzeyi pürüzlü kumaşlardan üretilmiş ürünler tercih edilmelidir.

Açık renk Eşarp Modelleri

2016 Açık Renk Eşarp Modelleri

Yaz aylarında sıcağın etkisinin azaltılması için, daha çok açık tonlar tercih edilmesi gerekmektedir. Sizlerde yaz renklerinden olan, krem, bej, sarı, yeşil gibi tonlarda tercihler yaparak, sıcak günlerde sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Abiye eşarp modelleri

2016 Abiye eşarp modelleri

Bir gece kıyafeti için eşarp tercih edilecekse, üzerinde taş ve sim süsmelere yer verilebilir. Bu durumda siyah bir eşarp, gümüş taş süslemeleri ile sizlere şıklık kazandırabilecektir. Tüm öğelere, görsellerden ulaşarak, kendiniz için bir seçim yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git