En Güzel Ferace Modellerine Bakmalısınız

2016-yarasa-kol-ferace-modelleri

En Güzel Ferace Modelleri ve Ferace Resimleri

Son yıllarda tesettür giyime verilen önem ile birlikte, pek çok farlı moda öncüsü firma, 2017 ferace modelleri hakkında gelişimler kazanmıştır. Kalitesi ve şıklığı ile moda rüzgârlarını estiren firmalar, yine 2017 yılında da en şık modelleri ile kaşınıza çıkacak.

2017 kreasyonların ile karşınıza çıkacak bazı modellerden bahsetmek gerekirse, kışa  güzel bir şekilde giriş yapabilmek için, şu tasarımlara göz atabilirsiniz.

Çift renk ferace modelleri

2016 Çift renk ferace modelleri

Her daim klasik ve tek koyu renk çeşitlerinden seçim yapmak istemeyebilirsiniz. Bu durumda da ferace modelleri, çift renk özellikleri ile üretime alınırken, kıyafetin bir yanı siyah ve bir yanı gri olarak dizayn edilmiş, aslında da gayet şık bir model haline getirilmiştir.

İnce düğme detayları ile zariflik ön plana çıkarken, yaka kesim detayları ile kullanıcısına gayet yakışacak gibi. Yine üzeri taş işlemeli modellerden de çift renk olanlara ulaşabilmek oldukça kolaydır.

Yarasa kol ferace modeller

2016 Yarasa kol ferace modeller

                Biraz daha farklı modeller arasından seçim yapmak isteyenler için, yara kol tasarımları ön plana çıkabilir. Günümüzde, yeniş sezon ferace modelleri, bunlar gibi farklı tasarımlar ile kullanıcınsın beğenisine sunuluyor.

Koyu renk ferace modelleri

2016 Koyu renk ferace modelleri

Her ne kadar yaz aylarında genel olarak renk kullanım önerisi olarak açık renk ortaya atılsa da, tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın tercihi genel de koyu yönünde. Bu konuda da sizlere pek çok ürün ve renk seçeneği sunulurken, kahve, siyah, koyu lacivert gibi modeller ile eşlik edilmektedir. Sizlerde seçimlerinizi bu yönde gerçekleştirebilirsiniz.

Astarlı ve fermuarlı ferace modelleri

2016 Astarlı ve fermuarlı ferace

                Biraz da iç yapısından bahsetmek gerekirse, seçimlerinizi astarlı modellerden yana yapabilirsiniz. Yine bahsettiğimiz bu ferace modelleri, gizli fermuar detayları ile şıklığınızı gölgelemeden, rahat bir kullanım sunabilecektir. Etek detaylarında biraz daha abartıya önem vermek isteyenler, siyah üzeri gümüş taş detaylarına dikkat edebilirler.

Omuzları vatkalı ya da vatkasız tercihler de yapılırken, bel bölgesinde bulunan büyük fiyonklu kemer detayları da unutulmayanlar arasında. Sizlerde kendi tarzınıza göre seçimleri, bu modeller arasından yapabilmek için, görsel öğelerimize göz atabilirsiniz. Tüm diğer modeller için, makalelerimizi okumaya, modeller arasından seçim yapmaya devam edebilirsiniz.