En Güzel Bluz Modelleri ve Bluz Çeşitleri

En Güzel Bluz Modelleri ve Bluz Çeşitleri
16 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 915 kez okundu.

Bluz Modelleri ve Resimleri

Bayanlar, bluz modelleri arasından en farklı tasarımlara sahip ürünlerden seçimlerini gerçekleştirmek isterken, yine moda tasarımcıları 2017 yılında en güzel ürünleri ile karşınızda. Sizlere bu yazımızda payetli bluz modelleri hakkında bilgiler vererek, modellerin detaylarına göz atalım.

Pul payetli bluz modelleri

2016 Pul payetli bluzlar

Pul payetli bluzlar bayanların tercihleri arasından olurken, renk seçimleri arasında siyah oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Siyah bluz modelleri, üzerinde pul payetler bulundurarak, parıltı ve ışıltısı ile kullanıcılarına şıklık kazandırıyor. Elbette ki siyah ile en iyi uyum sağlayan bir renk te gümüş tonlarıdır. Siyah ve gümüşün en güzel hali bu bluzlar ile sizlere sunulurken, bu ürünlerde transparan detaylar bulabilmekte mümkündür.

Dekolteli bluz modelleri

2016 Dekolteli Bluz Modelleri

Eğer ki biraz daha çekici bir model tercih etmek istiyorsanız, göğüs kısımlarında transparan kumaş kullanılan ürünlerden tercih edebilirsiniz. Yine diğer kısımlarda bulunan pul payetler ürünün ışıltısını ortaya koyabilecektir. Uzun kollu ya da kısa kollu seçimler yapabileceğiniz gibi,  bluz modelleri arasında farklı renk seçenekleri de bulabilmeniz mümkündür.

Transparan bluz modelleri

2016 Transparan Bluz Modelleri

Gövdenizi normal penye ya saten kumaşlar ile kaplayabilecek bir bluz, kolları, yakası ve sırtı transparan kumaşlardan üretilecek şekilde dizayn edildiğinde, çok farklı bir model ortaya koyulmaktadır. V yaka bir model tercih edilerek, göğüs dekoltesi de verilebilir. Orta kısmında bulunan pul payetler, sizlerin istek ve zevklerinizi karşılayacaktır.

Görsel öğelerden bu ürünler hakkında detaylara ulaşabilir, biraz daha sade modeller arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki pul payetlerin ağırlıkta olmasını istiyorsanız, yine bu konuda da pek çok ürün çeşitliliği sizlere sunulabilecektir.

Askılı bluz modelleri

2016 Askılı Bluz Modelleri

Yaz sezonu içi uygun tasarımlara sahip askılı bluzlar, ön kısmı payetli olarak tercih edilebilir. Arka kısmı ise düz ve sade olarak dizayn edilirken, bayanların tercihlerinden olmaktadır. Astarlı ve penye kumaştan üretilen bu modeller de tek ve çift askılı tasarımlara göz atabilir seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunların yanı sıra, % 100 polyester modeller, bir şehrin ışıklarını sunar gibi payetler ile süslenerek, farklı bir modeli de beraberinde getirmektedir.  Elbette ki daha sade tasarımlar ile bir bluz üzerinde bulunan şerit halinde payetler de şıklığı sunacak ürünler arasında yer alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git