Elle Bayan Ayakkabı Modelleri 2016-2017

Elle Bayan Ayakkabı Modelleri 2016-2017
25 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 835 kez okundu.

Şık ayakkabılar tasarlayıp satışa sunmaya özen gösteren marka Elle, Türkiye’de bulunan pek çok mağazası itibari ile tanınan, sevilen bir markadır. Ürünleri arasında en çok topuklu ayakkabıları tercih edilir ve kullanıcılardan memnuniyet raporları alındığında yüksek bir oranla karşılaşılır. Spor ayakkabı dahil parmak arası terlik ve sezona bağlı olarak topuklu ayakkabı üretimi de yapan Elle, sadece bayanlara değil özellikle erkek ayakkabıları içinde büyük çaba sarf etmektedir. Elle bayan ayakkabı modelleri içerisinde çok fazla desen tasarımı bulunmayan basit ama kullanışlı ürünler bulunmaktadır. Sezon olarak ayırdığı ve bir sonraki sezon için hazırlıklarını önceden tamamladığı ayakkabıları internet üzerinden koleksiyon olarak da sergilemektedir. İnternet satış kanalı dahilinde pek çok satış yapan resmi site de Elle ürünleri bulunmaktadır.

Elle bayan ayakkabı modelleri nelerdir?

Elle Bayan Ayakkabı Modelleri 2016

Bayan sandalet üzerine bu sezon daha fazla yoğunlaşan ve topuklu ayakkabı tasarımlarını da bir kenara atmayan Elle, bayan ayakkabı modelleri için her zaman sadelikten yanadır. Sezonun hit renkleri ve revaçta olan modellerini harmanlayarak üretimini yaptığı ayakkabılar 1. kalitede rahatlığa sahiptir. Topuklu ayakkabı modellerinde, genellikle kısa topuk ve sivri burun tarzı denilen stiletto ayakkabılara önem vermektedir. Sergilediği topuklu ayakkabı modelleri arasında bu sene göze çarpan en şık ayakkabı tasarımı, bağcıklı ve önü açık ayakkabı modeli olmaktadır.

Elle bayan ayakkabı modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Her kitleye hitap edebilen ve her yaştan kullanıcısı için ayakkabı tasarımı bulunan Elle, internet satış kanalı dahil aktif satış mağazası da baz alınarak belirlenen ortalama fiyat aralığı 50 TL ile 500 TL olduğu saptanmaktadır. Bu fiyat aralığı sezona bağlı olarak kışın daha da yükselmektedir. Kış sezonunda yapılan tasarımların daha çok işçilik ve modelleme gerektirmesi Elle için önemli bir detaydır.

Elle bayan ayakkabı modelleri ile yapılacak en basit kombin nedir?

Elle markasının hazırlayıp sunmuş olduğu siyah sneaker tarzı ayakkabı ile beyaz bir tişört ve siyah bilek boy pantolon tamamen uyum göstermiş bir kombin olacaktır. Elle’nin Online satış sitesinde bahsedilen siyah ayakkabının fiyatının 339 TL’den 99 TL’ye düştüğü de görülebilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git