Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri

Derimod Bayan Ayakkabı Modelleri
21 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 594 kez okundu.

Başarılı bir Türk tekstil markası olan Derimod, deri ürünleri ile piyasaya girdiği ilk andan itibaren yükselişe geçmeyi başarmış özel bir markadır. Türkiye’nin pek çok ilinde ve semtinde mağazası bulunan, ürünleri sağlam ve kaliteli olan markanın bayan kullanıcıları için her sezon daha farklı ürünleri bulunmaktadır. Genel olarak, itibarından ve kalitesinden ödün vermeden rahatlık ve görüntü göz önüne alınarak hazırlanan Derimod bayan ayakkabı modelleri konusunda, yaz sezonu ile kış sezonu arasında büyük ölçüde tasarım inceliklerine dikkat etmektedir. Yaz sezonunda dahi kapalı topuklu ayakkabılar ve sneaker tarzı spor ayakkabılar üreten Derimod, bu anlamda da özel bir kitleye sahiptir.

Derimod bayan ayakkabı modelleri nelerdir?

Derimod Bayan Ayakkabı

Düztaban şeklinde ayakkabı tasarımları ile meşhur olan Derimod, bu tarzdan tamamen sıyrılarak farklı tarzda ayakkabı tasarımları da yapmaktadır. Örneğin her yaşa hitap etmesi için ürettiği babet tarzda ayakkabılar kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir modeldir. Bunun yanı sıra, topuklu ayakkabı tasarımlarında da gayet başarılı bir marka olan Derimod, kullanılan deri özelliği sayesinde şık görünümler elde etmeyi kolaylaştırmıştır. Sade bir kombinin altına dahi giyilen Derimod bayan ayakkabılar, her zaman hazırlanan kombinin daha güzel gözükmesini sağlamaktadır. Derimod bayan ayakkabı modelleri için özel bir şıklığın söz konusu olduğu da söylenebilmektedir.

Derimod bayan ayakkabı modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Neredeyse her alışveriş merkezinde bulunan Derimod markası için internet satış kanalları dahil olmak üzere pek çok yerde satışı yapılmaktadır. Bu satışlarda Derimod için orijinallik önemlidir ve kullanılan malzeme deri olduğu için yapılan her sahte bir ürün ve bu ürünün satışı Derimod adına değil; kullanıcı adına olumsuz bir dönüş sağlayacaktır. Bu nedenle özellikle Derimod markası için yapılmış replika ve sahte ürünler ayak sağlığını ciddi tehdit etmektedir. Bunların dışında Derimod bayan ayakkabı modelleri için belirlenen ortalama fiyat aralığı 200 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Değişen fiyat aralığı ayakkabı modeli ve tasarımına göre belirlenmektedir. Topuklu ayakkabılar ve düztaban ayakkabılar için belirlenen tasarım aşamaları farklıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git