Deri Biker Ceket Modelleri ve Resimleri

Deri Biker Ceket Modelleri ve Resimleri
14 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 479 kez okundu.

Deri ceketler hem bay hem de bayanların, sokak modası kapsamında tercih ettiği en yaygın ürünler arasında yer almaktadır. Elbette ki bayanlar bu konuda da oldukça çeşitlere sahip olmak isterken, son zamanlarda tercihler arasında bulunan deri biker ceketler sizlerin ilgisini çekebilir.

Siyah deri biker ceket modelleri

2016 Deri Siyah Biker Ceket

Sokak modası dediğimizde akla ilk gelen deri ceketler. Elbette ki bundan sonra da siyah modeller ön plana çıkıyor. Siyah deri bir ceket, kullanılan gümüş, siyah ya da altın tonlarında bir fermuar 2017 tasarımları arasında. % 100 deri olan modeller her ne kadar fiyatları biraz pahalı olsa da, sağlamlık ve uzun süreli kullanımlara olanak sağlamaktadır.

Bunun yanı sıra detaylardan bahsetmek gerekirse, bel kemer detayları ve kol kısımlarında kullanılan kemerler, şıklığı ön plana çıkartacaktır. Yine çıt çıtlı yakada kullanılan bir kemer de ürünü ortaya koyan güzel özellikler arasında olabilecektir.

Kahve deri biker ceketler

2016 Deri Biker Kahve Ceket Modelleri

Yine bayan deri ceketler, için tercih edilebilecek bir renk seçeneği olan kahverengi, en güzel tasarımları ile kullanıcılarının karşısında. Slim fit kesim detayları ile şekillendirilmiş bu ürünlerin yanı sıra, normal kalıp klasik ceketler de bulabilmek mümkün oluyor.

Klapa yaka  deri biker ceket modelleri

2016 Deri Klapa Yaka Biker Ceket Modelleri

Yaka seçeneği olarak klapa tercih edilirken, daha farklı bir tarzı ortaya koyabilirsiniz.

Genel olarak deri ceketler geçiş dönemlerinde tercih edilen ürünlerden olurken, yine bu yılda oldukça fazla ilgi görüyor. Suni deri modeller fiyatları uygun tasarımlardan oluyorken, % 100  viskoz üst materyal olarak kullanılıyor. Astar ise, % 100 polyester malzemesinden üretilirken, yumuşak dokusu sayesinde vücudu saran bir özelliği de meydana getirmektedir.

Farklı bir tarza sahip olan bu üründe, ön kısımda yer alan fermuar yan taraftan gelmektedir. Çapraz şekilde gelen fermuar detayı modelin tarzını ortaya koyuyor diyebiliriz. Şık cep detayları da fermuarlar ile şekillendirilmiş olurken, yan taraflarda bel hizasını ayarlayabilecek kemer aksesuarlarına da sahiptir.

Dikiş detayları ile modeller daha ilgi çekici bir hale gelirken, yeni sezon biker deri ceketler kapsamında yer almıştır. Sizlerde renk ve model seçeneklerine göz atarak, kendinize uygun bir seçim gerçekleştirebilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git