Çok Güzel Mini Elbise Modası ve Modelleri

Çok Güzel Mini Elbise Modası ve Modelleri
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 789 kez okundu.

Bayanlarımız için mini elbise modelleri birbirinden farklı kesim detayı ve yaka detayı ile kullanıcılarına sunulurken, elbette ki geniş bir de renk kartelası mevcuttur. Kesim detayları, model ve renk seçeneklerinden bilgiler vermek gerekirse, şunlardan bahsedebiliriz.

Straplez mini elbise modelleri

2016 Straplez Mini Elbiseler

Yaka çeşidi olarak straplez elbise modelleri tercih edilirken, bu elbiseler, göğüs detaylı mini elbise tasarımları kapsamında yer almaktadır. Sade modellerin yanı sıra, taş ve inci süslemelere sahip olan abiye kıyafetler de yer almaktadır. Etek tipi olarak, balo modeller son zamanlarda bayanların tercihleri arasında yer alıyor.

Siyah mini elbise modelleri

2016 Siyah Straplez Mini Elbiseler

Özel bir gece de daha şık ve gösterişli bir model tercih etmek istiyorsanız,  straplez dantelli mini elbise modelleri tam sizler için tasarlanmıştır. Bu modeller ile birlikte, göğüs dekoltesi ön plana çıkarken, mini etek kesim detayı ile bacaklarınızı da ortaya koyabileceksiniz. Mekânda dikkat çekmek ve göz kamaştırmak istiyorsanız, sizler için mükemmel bir seçim öyle değil mi?

Dantelli mini elbise modelleri

2016 Dantelli Mini Elbiseler

Tercih edeceğiniz elbise modeli, hem straplez hem mini ve hem de dantelli olarak moda tasarımcıları sayesinde sizlere sunulacaktır. Tamamen dantelli kumaşlardan üretilebileceği gibi, sadece etek uçlarında kullanılan dantel kumaşlar ile de şıklık kazanılabilir. Mini etek kesim detayı, uçlarda dantel süslemeler, göğüs dekoltesi ve daha fazlası bu modeller ile sahip olabileceklerinizden.

Sade mini elbise modelleri

2016 Sade Mini Elbiseler

Yukarıda yer alan kumaş ve kesim detayları ile birlikte, sade bir model de tercih etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda da tek tip kumaştan üretilen dantelli modeller, daha hafif dantel dizaynları ile kullanıcılarına sunulacaktır.

Taş ve inci süslemeler bulunmaz iken, klasik siyah bir tasarım sizlere eşlik edebilir. Düz etek kesim detayı dikkatinizi seçerken, pileli ya da fırfırlı etek kesimleri de tercihlerinizden olabilir. Tüm bu bahsettiğimiz özellikler ve seçenekler,  bayan mini elbise modelleri arasındadır. Moda tasarımcılarının en yeni kreasyonları olarak sunulanlardan seçim yapabileceğiniz gibi, moda evleri sayesinde özel dikim imkânlarından da yararlanabilirsiniz. Ya da sektörde öncü firmalar dahilinde, hazır ürünler arasından da en güzel parçaları tercih edebilirsiniz.

Böylelikle istekleriniz daha kolay karşılanabilecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git