Çok Güzel Manşetleri Volan Kesim Gömlek Modelleri

Çok Güzel Manşetleri Volan Kesim Gömlek Modelleri
27 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 1.167 kez okundu.

Gömlek modelleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da bir hayli tercih edilenler arasında. Hem bayanlar hem de erkekler en farklı gömlek modelleri arasından seçimlerini gerçekleştirirken, bu yıl,  manşetleri volan kesim gömlek hakkında pek çok model bulabilmek mümkündür.

Elbette ki bayanlarımız volan kesimli manşetli gömlekleri tercih ederken, erkekler için daha farklı modeller göz önünde bulunduruluyor.

Kısaca, model ve renk çeşitlerine göz atmak gerekirse, bilgiler şöyledir.

Volanlı gömlek modelleri

2016 volanlı gömlekler

Manşetler, gömleklere şıklık kazandıran kesim detayları arasında yer alıyor. Bayanlarımız için volan kesim bu konuda iyi bir yere sahi olurken, seçimler bu doğrultu da gerçekleştirilmektedir. Elbette ki düğme detayları ile şekillendirilen gömlekler daha şık modeller haline gelirken, renk çeşitleri de oldukça önemli. Bu konuda yaz sezonu için daha açık tonlar kullanılırken, kış aylarında ise siyah gömlekler daha çok tercih ediliyor. Daha açık ve canlı renk tonlarından destek alabilirsiniz. Yaka seçeneklerine de göz attığımızda  volan kesim gömlek modelleri şu şekildedir.

Volan detaylı yaka gömlek modelleri

Volan detaylı yaka gömlekler

Manşetlerin yanı sıra, volan kesim gömlek, yakalı volan detayları ile süslenmiş olacaktır. Yaka seçenekleri de bir gömlek seçiminde önemli olurken, tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın da seçimleri bu yönde. Sizlerde kendinize uygun renk tonlarından faydalanarak, bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Uzun kollu bağcık detaylı volan kesim gömlek

2016 Uzun kollu bağcık detaylı gömlek modelleri

Bir gömlek modeli ise, yakasında volan detay ve bağcık detayı kullanılarak dizayn edilmiştir.  Dokuma % 100 polyester kumaştan üretilen bu modeller, koyu ve açık tonlarda tercih edilebilir. Bu ürün biraz daha göğüs dekoltesine yakın olurken, V yaka olarak da adlandırılabilir.

Volan kol detaylı gömlek modelleri

Kollarında volan detay bulunan başka bir model ise, yine kol detayı olarak dantel kumaşlara yer verilmiş şekilde dizayn edilebilmektedir. Siyah penye ya da tül kumaştan üretilen bu gömlek, dirsek kısmında dantel kumaş şeridi ile şık e rahat bir modeli sizlere sunuyor.

Volan kesim kol detayı ile de bir hayli ilgi görebilecek bir model. Sizlerde bu modeller arasından seçimlerinizi gerçekleştirmek için, renk çeşitlerine göz atabilirsiniz.   

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git