Cocoon Kesim Nedir? Cocoon Kesimli Elbise Modelleri

Cocoon Kesim Nedir? Cocoon Kesimli Elbise Modelleri
14 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 457 kez okundu.

Bu yıl sizlere sunulan, cocoon kesimli elbiseler, şıklığınızı kazanabilecekleriniz arasında.

Moda sektörü her yıl farklı bir yönde rüzgârlarını estirirken, yine bu yıl da birbirinden farklı tasarım ve ürünler ile tüketicilere yardımcı olmaktadır.

Hazır giyim sektöründe pek çok farklı firma, en nadide parçalarını, kreasyonları olarak açıklarken, bayanların bir hayli yaygın olarak kullandıkları elbise modelleri arasında, farklı bir kesim detayına, tarza destek oluyor.

Elbette ki bir bayan her kıyafeti giymek yerine, kendine en yakışan kıyafeti giymelidir öyle değil mi? Kıyafet dendiğinde ilk akla bayanlar geliyorsa, gayet normal olarak, dikkatli seçimler yapmak her zaman önemlidir. Yani, bu sene cocoon tarz elbiseler moda diye, kendinize yakışmayan bir ürünü giymek zorunda değilsiniz. Fakat kesim detayları ile bu elbiselerin sizlere yakışacağı yönünde pek çok renk seçeneği de bulunmaktadır. Böylelikle şık görünümleri kazanabileceksiniz.

Yuvarlak yaka cocoon kesimli elbise modelleri

2016 Yuvarlak yaka modeller cocoon kesimli elbiseler

Elbise modelleri, yaka kesim detayları ile şıklık kazanırken, yuvarlak yaka kesim detaylı bir cocoon elbise modeli sizlerin seçimlerinden olabilir. Siyah bir elbise her zaman bayanları daha zayıf ve zarif gösterirken, ince askılı ve omuzları pileli bir model de tercih edilebilir. Bunların yanı sıra, sırt dekoltesine önem veren bayanlarımız için de detaylar unutulmamış.

Pek çok farklı moda tasarımcısı, en güzel ürünlerini dizayn ederken, sırtı ve göğsü dekolteli cocoon tarzı ürünler oluşturmuşlardır. İçi astarlı ve astarsız olarak da ürünler bunların arasında yer alıyor. Elbette ki elbiselerin sırt dekolteleri de farklı farklı şekillerde dizayn edilirken, V yaka olarak da tasarlanabilir. Bunun yanı sıra, çapraz ip bağ detayı ile farklı bir dekolte imkânı da sunulabilmektedir.

V yaka cocoon kesimli elbise modelleri

2016 V yaka cocoon tarz elbiseler

Yine diğer bir yaka kesim detayı elbette ki V model. Sizlerde yaka seçimleri olarak, askılı modeller arasından, 2017 cocoon tarz elbiseler arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sade modeller siyah kıyafetlerde daha çok ilgi görse de, beraberinde kullanılan aksesuarlar da mekâna ya da sizlere uyum sağlayabilecektir. Ürünlere, görsel öğelerden göz atarak, kendinize en uygun modelin seçimini kolaylıkla gerçekleştirebilir, hazır giyim sektöründen de destek alabilirsiniz.

Cocoon tarzı elbise resimleri

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git