Çıt Çıt Şal Modelleri ve Fiyatları

Çıt Çıt Şal Modelleri ve  Fiyatları
5 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 599 kez okundu.

Tesettürlü bayanlar için son yıllarda oldukça fazla mağaza ve mağaza için bölüm ayrımı yapılmaktadır.

Özellikle çıtçıt eşarp modelleri ve çıt çıt şal modelleri mevzubahis ise.

Bu tür ayrımlar tesettürlü bayanların giyim imkanını artırmak için uygulanmıştır Bunun aksine sadece tesettürlü bayanları düşünerek kıyafet satışı yapan pek çok butikte günümüzdeki yerini almıştır.

Tesettürlü bayanların rahatlıkla kullanabileceği eşofman takımları ve çıt çıt şal modelleri üretimi de uzun süredir mağazalarda, internet sitelerinde görülebilmektedir. Kullanım amacı olarak toplu iğneyi ve toplu iğneye bağlı tesettür sorunlarını ortadan kaldıran çıt çıt şallar, neredeyse tüm tesettürlü bayanlar tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Çıt çıt şal modellerinin amacı nedir?

Çıt Çıt Şal Fiyatı

Öncelikle tesettür tercih eden her bayanın kendine özgü bir şal bağlama tekniği vardır. Bazılarında birkaç toplu iğne veya çengelli iğne kullanılırken, bazıları toplu ya da çengelli iğne kullanımına gerek duymazlar. Fakat iğne kullanmadan yapılan her şal bağlama modeli bir süre sonra dayanıklılığını kaybederek bozulmakta hatta gevşeyerek açılmaktadır.

Tüm bunlar göz önüne alınarak tasarlanan ve üretilen çıt çıt şallar, bağlama yeri olarak adlandırılan çene altında çıt çıtının bulunması sebebi ile kolayca şekil verilebilmesi için üretilmiştir. Normal şallardan hiçbir şekilde fark gözetmeyen ve daha kullanışlı olan çıt çıt şal modelleri her renkte bulunabildiği gibi, pek çok farklı desende de bulunabilir. Tesettürlü bayanların şal bağlama stillerinin daha da farklılaşmasını ve kolaylaşmasını sağlamak amacı ile üretilen çıt çıt şallar, mat veya parlak görünümde de olabilir.

Çıt çıt şal modelleri nasıl kullanılır?

Şal saçlara geçirildiğinde yüzün her iki tarafında ve çene altında bulunan çıt çıtlar birbirlerine geçirilerek şal bağlama işlemi gerçekleşir. Bu yöntem ile uzun süren şal bağlama süreleri saniyelerle yer değiştirebilir. Hızlı olmanız gerektiğinde veya acil bir yere çıkmanız gerektiğinde rahatlıkla bağlayabileceğiniz çıt çıt şal modelleri, her renkte ve her modelde olabilmektedir.

Çıt çıt şal modellerinin ortalama fiyat aralığı nedir?

Oldukça makul fiyatlara satılan ve uygulaması gayet kolay olan çıt şal modelleri için internet sitelerinden toparlanan ortalama fiyat aralığı; 20 TL ile 50 TL arasında değişmektedir.

Bu fiyat aralığı mağazalarda farklılık gösterebileceği gibi, kumaş kalitesine göre internet sitelerinde de farklılık gösterebilir. Bu anlamda çıt çıt şal modelleri için kapsamlı fiyat araştırması İnternet siteleri üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir.

Çıt çıt şal modelleri nasıl kombinlenir?

Tesettürlü bayanların her gün saçlarına taktığı şallarla çıt çıt şal modelleri arasında herhangi bir fark yoktur. Tek farklı çıt çıt şalların normal şallara göre daha kolay bağlanabilmesi ve daha kolay şekil verilebilmesidir. Bu nedenle yapılan her kombin çalışmasına tüm çıt çıt şal modelleri uyum gösterecektir. Hatta yapılan kombinlerin daha güzel durmasını sağlayacaktır.

Kendinden şekilli olması ile de kullanıcıya büyük kolaylık sağlayacaktır.

Çıtçıt Şal, çıtçıt eşarp resimleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git