Celine Çanta ve Ayakkabı Modelleri-Fiyatları

Celine Çanta ve Ayakkabı Modelleri-Fiyatları
22 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 620 kez okundu.

Özellikle çanta tasarımlarında farklı bir model kullanarak moda dünyasına giriş yapan ve bu modellerle benimsenen Celine; kare formatında tasarlanan ana ölçülerine, çantanın yan kısımlarında normalden daha geniş pay bırakarak tasarımını oluşturmuştur. Siyah ve kahverenginin en çok kullanıldığı bu tasarımlarda, birkaç renkten oluşan kombinleme çalışmaları da oldukça başarılı sayılmıştır.

Bugün pek çok iş kadının severek kullandığı Celine Çanta Modelleri; günlük kombinlere de kolay bir şekilde uyum sağlamaktadır. Özellikle bilek boy pantolonlar, gömlekler veya etek kombinlerine oldukça yakışan modelleri bulunan Celine çantalara, lüks mağazalarda erişim sağlanabildiği gibi, İnternet üzerinden de pek çok siteden sahip olunabilir. Celine Çantaların ortalama fiyatları; 4.950 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Celine Çanta ve Ayakkabı Fiyatları

Çanta tasarımındaki başarısı kadar ayakkabı tasarımında olan başarısı ile de ön plana çıkan Celine, özellikle topuklu ayakkabılarda farklı topuk tasarımları ile beğeniye sunulmuştur. Marjinal tasarımlar sunan Celine, düz taban tasarımı ayakkabı modelleri ile de çokça tercih edilmiştir. Celine Ayakkabı Modelleri pek çok kombine uyum sağladığı ve taban anlamında oldukça rahat bir yürüme imkanı sunduğu için kullanıcı memnuniyeti yüksektir.

Ünlü Hollywood yıldızlarının dahi tercih etmekte tereddüt etmediği Celine Ayakkabı Modelleri, 1.400 TL ile 7.000 TL arasında değişmektedir. Celine Çanta Modellerinin bulunduğu çoğu mağazada aynı markaya ait ayakkabı modelleri de kolaylıkla bulunabilmektedir. İnternet sitelerinde ve Celine’in kendi internet sitesinde de istenilen modellere ulaşılabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git