Carolina Herrera Gelinlik Modelleri 2016-2017

Yeni Carolina Herrera Gelinlik

Düğün sezonuna girdiğimiz yaz aylarında, gelin adaylarını en çok ilgilendiren detay, gelinlik modelleridir. Düğünde tercih edilecek  gelinliğin tüm detayları gelin adaylarına  özel olmalıdır. Gelinlik firmaları; prenses, balık ve straplez modeller gibi birçok model sunmakta ancak en önemli kural, vücut tipine göre gelinliğin seçilmesidir. Sonrasında düğün mekanı ve düğün organizasyon konsepti gelinlik kararında dikkat edilmesi gereken diğer unsurlardandır. Stil sahibi gelinlerin, gelinlik seçimlerinde kafasını karıştıran konulardan biriside, gelinlik modeli kadar gelinliğin tasarımcısıdır da.

Yeni Carolina Herrera Gelinlik Modelleri 2016

Günümüzün gözde tasarımcılarından olan Carolina Herrera, her sezonda farklı model ve stillerdeki gelinlikleri ile gelin adaylarının karşısına çıkmaktadır. Bir çok model tarzını kreasyonlarında barındıran Carolina Herrera gelinlik modelleri, klasik fakat bir o kadar da modern, kadınsı ve şık olarak tanımlanabilir. Her sezon kreasyonunda özellikle sade ve dantel detaylarına önem veren bir tasarım sunar. Özellikle Dantel ayrıntısını hemen hemen tüm tasarımlarında öne çıkaran Carolina Herrera unutulmayacak düğünlere gelinlikleri ile imzasını atmaktadır.

Carolina Herrera Gelinlik Fiyatları

Kendine güvenen ve cesur gelin adaylarının öncelikle tercih edebilecekleri balık modellerinde kullanmış olduğu dantel detayları ile şıklığı ve kadınsı görünümü ön plana taşır. Prenses modeller de var olan kabarık etek tarzını gelinliklerinde A modeller ile minimuma indiren markada, kullanılan saten kumaş ve tül detayı ile gizli sadelikle birleşen bir hava vardır.  Özellikle düğünlerinde farklı olmayı seçen gelin adaylarının tercih ettiği vintage gelinlik modelleri ise hiçbir zaman modası geçmeyen modellerdendir. Farklı tasarımlarla, gelinliklerini hayata geçiren tasarımcı, hemen hemen tüm gelinliklerinde vintage esintisini kullanmaktadır.

Carolina Herrera Gelinlik

Son olarak, Carolina Herrera gelinlik tasarımlarının sağladığı en önemli avantaj, kuşkusuz ki; seçilen model ile zorlanmadan kombin oluşturabilmektir.  Her tarz aksesuarın yakışacağını söyleyebildiğimiz gelinlik modellerinin bu sayede daha da ön plana çıkarılması mümkündür.