Calvin Klein Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri

Calvin Klein Bayan Çanta ve Ayakkabı Modelleri
17 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 1.177 kez okundu.

Özellikle parfümeri, kozmetik ve gözlük sektöründe tanınmış bir marka olan Calvin Klein; uzun yıllardır bayan çanta ve ayakkabı üretimi de yapmaktadır. Hatta bu konuda oldukça büyük bir başarı yakalayan markanın Türkiye’de satış yapan aktif mağazaları dahi bulunmaktadır. Parfümeri, kozmetik ve gözlük sektöründeki ürünleri, dağıtımsal şeklinde pek çok marka ile iş birliği dahilinde satışa sunulsa da, kendi mağazası daha detaylı satışlar yapmaktadır. Üstelik kendi mağazası dahil anlaşmalı olduğu diğer mağazalarda da sıklıkla indirimlerin yapıldığı görülmektedir. Calvin Klein bayan çanta ve ayakkabı modelleri, belirli tasarımlar çerçevesinde üretilmektedir. Markanın amblemi ve tasarım modeli haline gelen “CK”, pek çok ayakkabı ve çanta modelinde yerini bulmuştur.

Calvin Klein bayan çanta ve ayakkabı modelleri nelerdir?

2016 Calvin Klein Bayan Çanta Modelleri

Genel olarak kahverengi üzerine CK tasarımları ile modellenmiş  sneaker ayakkabı tasarımları yapan Calvin Klein, bot ve çizme üzerine de tasarım yapmaya dikkat etmektedir. Sneaker tarzı ve düztaban ayakkabı tarzlarından öte kış sezonu daha fazla Calvin Klein ayakkabı modeli görülebilmektedir. Topuklu ayakkabı modelleri neredeyse yoktur ve tasarımları için uygun modelleme yapılmamıştır. Aynı şekilde çanta tasarımları için de büyük bir titizlikle çalışmalar yürüten Calvin Klein, kahverengi tonlarına ve CK tasarımlarına çantalarında büyük ölçüde yer vermiştir. Calvin Klein çanta modelleri için klasik ve orta boy tasarımların yapıldığı söylenebilmektedir.

Calvin Klein bayan çanta ve ayakkabı modelleri için belirlenen ortalama fiyat aralığı nedir?

Aktif ve sadece Calvin Klein ürünleri satışını yapan mağazaları dahil olmak üzere, Beymen, Boyner ve YKM gibi pek çok anlaşmalı markadan toparlanan kaynak bilgilerden edinilen bilgilere göre; Calvin Klein bayan çanta ve ayakkabı modelleri için belirlenen fiyat aralığı 250 TL ile 1500 TL olduğu görülebilmektedir.

Calvin Klein bayan çanta ve ayakkabı modelleri kullanılarak nasıl bir kombin yapılabilir?

Neredeyse hiç düz ve sade ayakkabı tasarımı olmayan Calvin Klein bayan çanta ve ayakkabı modelleri kullanılarak yapılacak tek kombin işlemi, spor tarzda yapılacak olan kombinlerdir. Sneaker tarzı ayakkabılar ve daha şık çantalar kullanılarak günlük kombin değerlendirmeleri yapılabilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git